Zavřít reklamu
  • Sekání #2175

    Dobrý den, přišlo to asi s nástupem iOS 11 a to zcela nečekaně, ve vlaku jsem si otevřel nějakou primitivní hru na zabiti času a sekala se, sice ne nějak hodně, ale bylo to poznat. Rikal jsem si, ze to rychle odezní, jenom dočasný problem, ale s každou další aktualizaci je to horší a horší. Takže teď se s rok a půl starým iphonem 7 nedá dělat skoro nic, občas zamrzne třeba na minutu a nepomůže vůbec nic, jedina možnost je počkat, dále se seká klávesnice (na to, ze se přepíná na emoji deset sekund už jsem si skoro zvykl), ale když člověk naťuká zprávu, minutu se nic neděje a najednou se celá zprava objeví, tak se mobil vážně používat nedá. A to není jen někdy, ale skoro u každé zprávy a už se to vážně nedá. Vydrž baterie taky nic moc, ale to není zase tak hrozny problem, jako to, ze se mobil za 25k vůbec nedá používat. Jinak je nepožkozený, žádný jailbrake ani nic podobného a koupeny v důvěryhodnem obchodě. Chtěl jsem se vás zeptat, jestli vás nenapadá, co by se s tím dalo dělat, aktualizace nepomahaji a nevěřím, ze by po deseti špatných přišla ta jedna dobrá. Přemýšlel jsem o čisté instalaci iOS, ale nechci přijít o sms. Ani výměna baterie by mi nevadila, je to celkem zanedbatelná částka oproti ceně mobilu. Jen aby to pomohlo. Moc děkuji za odpověď.

    Sekání #9450

    Skúsiť novú instalaćiu.. prečo sa bojíš o sms? keď si iphone zalohujes tak o nič neprídeš.. prípadne to môže byt aj tou batériou ale neviem či to má na svedomí až také spomalenie.. prípadne reklamácia

    Sekání #9451

    Zatím jsem to ještě moc neřešil, ale asi jsem to videl někde na LsA, že lze zálohovat všechno kromě sms a historie hovoru. Pokud bych měl jisté, že o nic nepřijdu, tak bych to zkusil.

    Sekání #9452

    Zálohuj na icloud,zálohují se jak historie hovorů,tak i sms https://support.apple.com/cs-cz/HT207428 a zkus foun obnovit,třeba se dá do kopy 🙂

Odpověď na: Sekání

celý text

.