Zavřít reklamu
  • iOS 11.2 #2008

    Ahoj všem, bohužel jsem nedohledal informaci ohledně změny v iOS 11. Na iOS 10 mi ukazoval vedle BT stav baterie BT sluchátek. Od aktualizace bohužel toto již neukazuje a je to velmi praktické. Nevíte někdo zda toto bylo odebráno nebo jen blbě koukám do nastavení. Díky iPhone 6 11.2.1

    iOS 11.2 #9137

    Ano. V liště tohle bohužel zmizelo a nejde přidat. Jediná možnost je nyní baterie ve widgetu. Musí se přidat v UPRAVIT a potom jsou vidět stavy baterií všech bluetooth zařízení. Taky mi to dost vadí, jelikož tyhle panely vůbec nevyužívám a ikonka u baterie mi vyhovovala víc. Snad se to tak vrátí časem.

    iOS 11.2 #9138

    Ano. V liště tohle bohužel zmizelo a nejde přidat. Jediná možnost je nyní baterie ve widgetu. Musí se přidat v UPRAVIT a potom jsou vidět stavy baterií všech bluetooth zařízení. Taky mi to dost vadí, jelikož tyhle panely vůbec nevyužívám a ikonka u baterie mi vyhovovala víc. Snad se to tak vrátí časem.

    iOS 11.2 #9139

    mně to teda ukazuje na iphonu i ipadu,oboje poslední verze ios.

    iOS 11.2 #9140

    Nazdar, mám beaty solo wireless a minule sa mi stala zvláštna vec, väčšinou mám zapnutý nonstop Bluetooth kvôli apple watch a beaty sa pekne sami pripoja a ukáže aj ikonu batérie hore pri čase ale raz sa mi stalo že som najprv zapol beaty a potom bluetooh na iPhone a pripojilo bez ukazovateľa batérie a ukazovali len slúchadla, zapol som a vypol Bluetooth a potom dalo aj batériu.
    Widget s batériu fungoval stále v pohode.

Odpověď na: iOS 11.2

celý text

.