Zavřít reklamu
  • Notifikační náramek #1883

    Ahoj, shánim náramek ktery me bude upozornovat na notifikace vybrovanim (u androidu stacil v pohode mi band 1s). Jenže ejhle ios už bohuzel umoznuje pouze notifikace(zavybrovanim) pri budiku a volani což je pro mě dost málo, rad bych aby me upozornoval pri mailu,zprave sms, zprave z messengeru, volání a budíku. Máte zkušenost nebo vite, že nejaký takový náramek existuje? Nepotrebuji displej staci mi dlouha vydrz baterie a notifikace. S cenou do cca 2 000kc jakekoliv dalsi funkce jako jsou kroky, gps atd...jsou mi celkem jedno. Už hledam druhy den a furt ne a ne nic poradneho najit nikde nevidim jistotu ze notifikace budou fungovat. Za kazdou radu diky moc. Ted mam Iphone 6s plus s ios 11.1.1

    Notifikační náramek #8834

    Já používám MiBand 2 a náramek má v nastavení jak upozornění na příchozí hovory,tak sms,emaily,i budík mi vybruje v zadaný čas,akorát ty zprávy z messengeru,to nemám jak vyzkoušet-nepoužívám,ještě jde nastavit upozornění aplikací,tak třeba tam by to šlo.(Iphone 8 ios 11.1.1)

    Notifikační náramek #8835

    Jo mas pravdu ted jsem byl u kamosa co ma mi band 2 a po sparovani s "dvojkou" se mi zmenila i aplikace a jsou tam presne ty volby co potrebuji takze problem vyresen Upgrade z mi band 1s na mi band 2 😉

    Notifikační náramek #8836

    Potvrzuji, včera mi zrovna přišel MiBand 2 a notifikace fungují.
    Jen jsem řešil problém, že náramek nezobrazoval číslo (Jméno) volajícího. Nikde v nastavení MiFit tato volba nebyla, až jsem zjistil na internetu, že možnost zapnutí identifikace volajícího je v aplikaci pouze pokud máte iPhone lokalizovaný do angličtiny.

    Tak jsem zkusil iPhone přepnout na angličtinu a v nastavení upozornění na hovory se možnost zobrazení objevila (stejně tak zobrazení kontaktu u příchozí SMS). Nakonec jsem zjistil, že když jsem přepnul iPhone zpátky do češtiny, nabídka zobrazení identifikace volajícího zmizela (logicky), ale náramek čísla i jména stále zobrazuje!!! 😎

    Snad se někomu bude hodit 😉

    Notifikační náramek #8837

    Mám v plánu si ho pořídit tak se mi tahle rada moc hodí. Díky

Odpověď na: Notifikační náramek

celý text

.