Zavřít reklamu
  • Aktualizace dat na pozadí #1789

    Zdravím vás, Rad bych zjistil, kolik uživatelů má stejný problém jako já s aktualizací aplikací na pozadí? Týká se to převážně iMessage. Kolikrát mi přijde zprava od protistrany až potom, co ji zprávu odešlu já. Pak se mi ve zprávách ukáže až nad moji zprávou. Podobne mi to děla i messenger. Při startu aplikace mi přijdou všechny zprávy najednou. Ale tady to neřeším tolik, jelikož o Facebooku, popřípadě messengeru si myslím svoje. Problémy s iMessage začaly po aktualizaci na iOS 11 a zatím žádná oprava v aktualizacich nepřišla. Rad bych proto věděl, jestli je to opravdu chyba v systému a mám čekat na opravu nebo jestli je chyba na mé straně a mám něco špatne v nastavení. Jen dodám, ze aktualizaci aplikaci na pozadí mám aktivní. Díky za vaše odpovědi.

    Aktualizace dat na pozadí #8664

    Valdias91 píše:
    Zdravím vás,
    Rad bych zjistil, kolik uživatelů má stejný problém jako já s aktualizací aplikací na pozadí? Týká se to převážně iMessage. Kolikrát mi přijde zprava od protistrany až potom, co ji zprávu odešlu já. Pak se mi ve zprávách ukáže až nad moji zprávou. Podobne mi to děla i messenger. Při startu aplikace mi přijdou všechny zprávy najednou. Ale tady to neřeším tolik, jelikož o Facebooku, popřípadě messengeru si myslím svoje. Problémy s iMessage začaly po aktualizaci na iOS 11 a zatím žádná oprava v aktualizacich nepřišla. Rad bych proto věděl, jestli je to opravdu chyba v systému a mám čekat na opravu nebo jestli je chyba na mé straně a mám něco špatne v nastavení. Jen dodám, ze aktualizaci aplikaci na pozadí mám aktivní.
    Díky za vaše odpovědi.

    Aktualizace dat na pozadí #8665

    Mám to podobně. Na Macu nevidím nové a když mrknu na iPhone tak tam svítí x nových zpráv. Problém s HandOff? Kdo ví. Je to ale softwarová chyba a snad ji v příští verzi odstraní. Ve beta verzi 5 11.1 pořád nic.

Odpověď na: Aktualizace dat na pozadí

celý text

.