Zavřít reklamu
  • nefunguje continuity, imessages, facetime #1639

    Už opravdu nevím, co bych měl udělat, delší dobu, asi 3 měsíce, mi zničeho nic přestalo fungovat continuity mezi macbookem a iphonem, mezi iphonem a watch šlo v pohodě. Zároveň se mi nějakým záhadným způsobem odhlásily účty iMessages a FaceTime na macu. Zkoušel jsem rady, co jsou na apple supportu, ale nic nefungovalo. Vcera jsem vsechny zarizeni odhlasil z icloudu a appleID, resetoval do tovarniho nastaveni, podle navodu na macu vymazal nvram. Zalozil jsem si NOVE testovaci appleID, tam jsem zarizeni prihlasil a vsechno fungovalo v pohode. Jakmile jsem se ale zase vratil na sve stare appleID, opet se nejde prihlasit na imessages a continuity nefunguje. A vysledek je ten, ze mi nyni prestal fungovat handoff i mezi telefonem a watch. 😆 Tak muze mi nekdo poradit, co muze zpusobovat v appleID nebo iCloudu takove problemy, pripadne jak to resit? Nove appleID si delat nechci. edit: dvoufaktorove overeni a vsechno ostatni nezbytne pro handoff samozrejme aktivovane mam

    nefunguje continuity, imessages, facetime #8297

    Zavolat na Apple podporu, jedna se o blokaci Apple ID. Připojí do Irska a do týdne všechno funguje.

Odpověď na: nefunguje continuity, imessages, facetime

celý text

.