Zavřít reklamu
  • iOS 11 – pocity, triky, tipy atd. #8269

    RoSch píše:

    Tommikcv píše:
    Mám problém s WhatsAppem.
    Když chci sdílet fotografii ze složky fotky a vyberu WhatsApp, tak v iOS mohu vybírat jen mezi posledními chaty. A když žádné poslední nemám, tak už se nikam nejde dostat, protože po poslední aktualizaci zmizel i řádek pro vyhledávání kontaktů. Jak prosím udělám, abych vybral fotku, dal sdílet přes WhatsApp a vybral kontakt komu ji chci poslat? U Androidu to funguje normálně. 🙁 🙁 🙁

    Když dáš sdílet fotku přes WhatsApp, tak se ti zobrazí seznam nedávných chatů a často používaných kontaktů … když sjedeš prstem po obrazovce odshora dolů, tak by se ti mělo zobrazit vyhledávací pole, kde si vyhledáš požadovaný kontakt – alespoň mě to takto funguje 😉

    Díky za odpověď, ale bohužel mi to nefunguje. Vyhledávací řádek zmizel. A jedině jde zmáčknout Zrušit. Při přejetí prstem se nic nestane a když přejedu úplně odshora, tak vytáhnu zamykací obrazovku.
    iPhone SE, iOS 11.0.2, WhatsApp 2.17.60

    iOS 11 – pocity, triky, tipy atd. #8270

    V tom případě bych si ve WA v Nastavení zálohoval chaty o které nechci přijít a pak WA přeinstaloval (smazat a znova nahrát) ... pokud jsi to tedy už nezkoušel. A po smazání bych, ještě před opětovnou instalací, pro jistotu vymazal mezipaměť v telefonu - stačí otevřít Nastavení > Obecné > Úložiště iPhone a mělo by se to automaticky pročistit 😉

    iOS 11 – pocity, triky, tipy atd. #8271

    iPhone 7 128GB, iOS 11.0.2, rano o 5:00 sem odpojil telefon z nabijacky, byl plne nabity na 100% (opotrebenie baterie je 0%). A teraz je 11:55, bateria ma 80%, telefon sem mal v ruke asi 20min, surfovanie na nete cez Safari cez mobilne data LTE. Wifi, Bt, Gps, ozivovanie na pozadi mam vypnute. Myslim ze vybitie 20% za taky kratky cas je uplne nachuja. Ked som mal iOS 10.3.3, tak mi bateria klesla na 80% az nekedy vecer o 20:00.

    iOS 11 – pocity, triky, tipy atd. #8272

    Ahoj, nebudu zakládat nové téma jelikož to bude prkotina a vy mi určitě poradíte.

    Teď jsem si koupil IP 7 (přechod z IP 5S) a klasicky jsem se přihlásil na svoje apple id s tím, že uvidím aplikace zakoupené na starém iphonu i na tom novém. Jenomže se mi v sekci koupené ukazuje pouze 10 aplikací a pokud si najedu na aplikaci např. isvátky tak to po mně chce opět zaplatit třebaže aplikace byla již dávno zakoupená na to samé apple id. Bude to asi nějaká kravina, ale já už nevím jak bych to vygooglil :D.
    Nevím jestli to stím má něco společnáho (nemělo by), ale na IP 5S mám ještě staré ios.

    iOS 11 – pocity, triky, tipy atd. #8273

    blbá otázka, máš nejnovější verzi 11.0.3? mně se taky dvakrát sekl ip7 a byl jsem naštvanej, ale dávám tomu šanci, protože ať koupíš co koupíš, tak nikdy nic nepojede naprosto spolehlivě.

    iOS 11 – pocity, triky, tipy atd. #8274

    to chápu, poslední rok jsem měl 5s a SE s ios 10 a zcela bez problémů. teď jsem koupil ip7, aktualizoval na ios11, dvakrát přestal reagovat na dotyk a pocity smíšený... do toho podvodný dialogy na vyžádání hesla k apple id, nějak už to není ono

    iOS 11 – pocity, triky, tipy atd. #8275

    Zdar a sílu! Tak jsem včera pořídil svůj první iphone, a to 8 plus 64gb. Nějak se tim protloukám a dobrý, ale nemůžu přijít na dvě věci.
    První je hledání kontaktů přes číselník, jako to třeba uměla stará Nokie...to iphone vážně neumí??? A druhá věc je vlastní vyzvánění, sice už se mi ho povedlo vytvořit, ale zaživýhoboha se mi to nedaří nahrát do telefonu... Někde jsem vygooglil, že iTunes 12.7 už import zvuků nepodporuje. Dokážete někdo prosím poradit? Díky 😉

    iOS 11 – pocity, triky, tipy atd. #8276

    mně se to snad nestalo, ikdyž nevím. mám nastaven nákup aplikací na touch ID, ale na ipadu to nedávno chtělo heslo místo prstu a pár dnů na to vyšel ten článek o podvodných oknech, mám dvoufaktorové ověření, ale pro jistotu jsem změnil i heslo. tohle by mě nenapadlo, že se vůbec na ios může stát, pořizoval jsem apple právě kvůli bezpečnosti, protože v androidu jsem se bezpečně necítil.

    nemáte někdo problém se synchronizací hudební knihovny? v tunes na pc si přidám skladby do playlistu z apple music a dřív se mi automaticky hned stáhly do iphonu pro offline použití, ale teď ty nový skladyby nejsou ani v seznamu. pokud začnu přímo v iphonu stahovat nějakou jinou skladbu, tak až v ten okamžik se to sesynchronizuje.

    iOS 11 – pocity, triky, tipy atd. #8277

    Zdravím. Jediný problém s iOS 11 mám v tom, že když vypnu hru, aplikaci která funguje pouze pokud je iPhone otočený na bok, tak asi 30s po vypnutí aplikace se ještě ovladaci centrum vytahuje z boku telefonu a notifikacni centrum z druhého boku. A po ploše se přesouvám tažením nahoru a dolů. Prosím opravte to někdo v tom Applu 🙂
    Ale mám iPhone SE, takže plocha nejde otočit na bok 🙁 . Nechápu.
    EDIT: iOS 11.2- vše funguje normálně (zatím)

Odpověď na: iOS 11 – pocity, triky, tipy atd.

celý text

.