Zavřít reklamu
  • iOS 11 – pocity, triky, tipy atd. #8254

    Masakr. Dnes vysel iOS 11.0.2
    Nova aktualizace opet nevyresila problem klavesnice pri rozlozeni v landscape rezimu.
    LOL(!!!)
    Stahovani aplikaci z App Store trva celou vecnost, tohle neni normalni ....

    iOS 11 – pocity, triky, tipy atd. #8255

    Prečo mi nejde nastaviť hlasitosť pre notifikácie keď ju zvyšujem alebo znižujem. Keď nastavím hlasitosť telefónu na jednu paličku, tak oznámenie SMS a notifikácie aplikácií majú stále rovnakú hlasitosť a to dosť vysokú. Vôbec mi to nejde stíšiť. Zvonenie sa stíši ale okrem toho nič iné. 😥
    Pred upgrade-om mi to fungovalo.

    iOS 11 – pocity, triky, tipy atd. #8256

    Dotaz do pléna: Když naskenujete přes foťák QR kód, taky máte české znaky chybně interpretované? V jiných aplikacích (QR Reader) to čte OK.

    iOS 11 – pocity, triky, tipy atd. #8257

    Když si pustím hudbu, tak nejde přepínat/stopnout z ovládacího centra. 🙄 iPhone 6

    iOS 11 – pocity, triky, tipy atd. #8258

    Phantasma píše:
    Masakr. Dnes vysel iOS 11.0.2
    Nova aktualizace opet nevyresila problem klavesnice pri rozlozeni v landscape rezimu.
    LOL(!!!)
    Stahovani aplikaci z App Store trva celou vecnost, tohle neni normalni ....

    Celkově mi přijde načítání webu pomalejší. Je to hrozný operační systém.. jak android za 5 tisíc.. apple měl ponechat možnost vrátit se k iOS 10.3.3 alespoň dokud nevyladí všechny chyby. Takhle budeme používat tuhle srač*u dalšího půl roku než to bude konečně použitelné.

    iOS 11 – pocity, triky, tipy atd. #8259

    petrŠ píše:
    iOS 11 iP8 Plus: Při otevření “nastavení” které před tím ukončím dvojklikem na homebuton a odsunutím, tak se po celé levé straně ukáže svislá čárka od vrchu až dolu. Když “nastavení”otevřu znovu tak už tam není. Jen při prvním spuštění. Zkuste to prosím někdo. Díky Petr.

    to iste aj na iP7 a nie len pri "nastaveniach"

    iOS 11 – pocity, triky, tipy atd. #8260

    petrŠ píše:
    iOS 11 iP8 Plus: Při otevření “nastavení” které před tím ukončím dvojklikem na homebuton a odsunutím, tak se po celé levé straně ukáže svislá čárka od vrchu až dolu. Když “nastavení”otevřu znovu tak už tam není. Jen při prvním spuštění. Zkuste to prosím někdo. Díky Petr.

    to iste aj na iP7 a nie len pri "nastaveniach"

    iOS 11 – pocity, triky, tipy atd. #8261

    iPad Air 2: pri mazani aplikacii cez nastavenia->vseobecne->ulozisko ide vymazat vzdy len 1 aplikacia. A potom je potrebne sa vratit o krok spat a znovu vejit do uloziska a zmazat dalsi aplikaciu. inak to nereaguje

    iOS 11 – pocity, triky, tipy atd. #8262

    Mám problém s WhatsAppem.
    Když chci sdílet fotografii ze složky fotky a vyberu WhatsApp, tak v iOS mohu vybírat jen mezi posledními chaty. A když žádné poslední nemám, tak už se nikam nejde dostat, protože po poslední aktualizaci zmizel i řádek pro vyhledávání kontaktů. Jak prosím udělám, abych vybral fotku, dal sdílet přes WhatsApp a vybral kontakt komu ji chci poslat? U Androidu to funguje normálně. 🙁 🙁 🙁

    iOS 11 – pocity, triky, tipy atd. #8263

    A co bateria v najnovsej verzii iOS 11.0.2?? Ja mam iPhone 7 a je to na zaplakani. Bateria mizne pred ocama doslova. Daval som cisty restore cez DFU na iOS 11 a potom postupne aktualizoval OTA na 11.0.1, 11.0.2. No ta bateria klesala rapidne rychlo uz pri iOS 11.

    iOS 11 – pocity, triky, tipy atd. #8264

    Mám iP7 a když to ohledně spotřeby zatím shrnu tak:
    11.0 – tragedie
    11.0.1 – tragedie ale subjektivně trochu lepší
    11.0.2 – subjektivně výrazně lepší – pokud si ale dobře pamatuji na spotřebu při 10.3.3. tak je to pořád trochu víc než bych očekával. Ale v sobotu mě to pozitivně překvapilo - 9:00 sundáno z nabíječky, celý den zapnuto Wi-Fi, BT, data, stahování e-mailů (1× za hod.), FB nemám. Přes den cca 30 minut Safari, asi 20 fotek (live), 7 fotek přes Hipstamatic, pár SMS, 15 minut Instagram, 6 hovorů á cca 2 min. přes BT do Airpods, Whatsapp puštěný celý den na pozadí… Odpoledne (cca v 17:00) byla baterka na 77%.
    Přijde mi ale, že iOS 11 (vůbec) žere víc baterie při přehrávání hudby přes BT - za 2 hodiny cca 15% dolů (táháno z uložených v mobilu, ne přes Wi-Fi). Na iOS 10.3.3. to bylo po 2 hodinách tak 7 max 10%.
    A zjistil jsem, že mi na iOS 11 nefunguje jedna aplikace na čtení vizitek (úkol pro vývojáře) a systémová čtečka QR kódů ve foťáku špatně interpretuje české znaky (ve čtečce QrCode Reader vše funguje OK).

    iOS 11 – pocity, triky, tipy atd. #8265

    Za mna 11.0 o 5% lepsia vydrz ako pri 11.0.2... 11.0.1 bola katastrofa

    Udaje s battery case na iPhone 7, low battery mode zapnuty az od 20% telefonu, este takych cca 60 min Vyuzitia by sa dala vyzmykat... Bez battery case Vyuzitie 7 hod, cize polovica. Odporucam kazdemu tento case, "neexistuje" aby ked rano odpojite telefon z nabijacky tak do polnoci ste ho vybili. Da sa to samozrejme ale to by bolo heavy-heavy usage. Inak na 99% to vydrzi. Pre vela ludi dokonca 2 dni.

    iOS 11 – pocity, triky, tipy atd. #8266

    Tak pro někoho co celý den opravdu nedá telefon z ruky asi OK řešení. Já telefon potřebuji v provozu tak 4-5 hodin denně (opravdu potřebuji asi 3 :D), a ten nádor na zádech (to se fakt esteticky nepovedlo) bych z estetického hlediska nepřežil (ale chápu že je to v některých případech potřeba).

    iOS 11 – pocity, triky, tipy atd. #8267

    Tommikcv píše:
    Mám problém s WhatsAppem.
    Když chci sdílet fotografii ze složky fotky a vyberu WhatsApp, tak v iOS mohu vybírat jen mezi posledními chaty. A když žádné poslední nemám, tak už se nikam nejde dostat, protože po poslední aktualizaci zmizel i řádek pro vyhledávání kontaktů. Jak prosím udělám, abych vybral fotku, dal sdílet přes WhatsApp a vybral kontakt komu ji chci poslat? U Androidu to funguje normálně. 🙁 🙁 🙁

    Když dáš sdílet fotku přes WhatsApp, tak se ti zobrazí seznam nedávných chatů a často používaných kontaktů … když sjedeš prstem po obrazovce odshora dolů, tak by se ti mělo zobrazit vyhledávací pole, kde si vyhledáš požadovaný kontakt – alespoň mě to takto funguje 😉

    iOS 11 – pocity, triky, tipy atd. #8268

    adbernau píše:
    Tak pro někoho co celý den opravdu nedá telefon z ruky asi OK řešení. Já telefon potřebuji v provozu tak 4-5 hodin denně (opravdu potřebuji asi 3 :D), a ten nádor na zádech (to se fakt esteticky nepovedlo) bych z estetického hlediska nepřežil (ale chápu že je to v některých případech potřeba).

    Ako prve 2 dni to je divne... ale drzi sa to prijemne vdaka tomu hrbu, telefon je tazsi takze ked chodim tazko by mi vypadol z ruky, kedze to pridava 100g, je to fajn ale tiez to nepouzivam kazdy den, hlavne ked cestujem alebo viem ze bude hardcore den, inak pouzivam leather case, ten sa mi osvedcil viac nez silicone ten som musel 2x reklamovat tie rohy dole sa odlupovali to vyzeralo ako keby mi to ohryzla mys 😆 , alebo este gumeno/plastovy spigen

Odpověď na: iOS 11 – pocity, triky, tipy atd.

celý text

.