Zavřít reklamu
  • mp4 do iPhone7 #1575

    Přešel jsem na iPhone z Androidu, ale zatím mě teda moc nepřesvědčují možnosti systému. Byl jsem zvyklý na otevřenost androidu a ted si moc nevím s mnoha věcmi rady... Předtím jsem měl Huawei P9lite a na něm nahraných spoustu videí v mp4. Chtěl bych si je stáhnout do iMovie a tam sestříhat. Když si iPhone propojím s iTunes, vidím tam sice iMovie, kam si můžu přidat soubory, ale když si tam některé mp4 videa z Huawei přidám, nevidím je potom přímo v iMovie v záložce iMovie media... Všude na netu ale čtu, že iMovie mp4 podporuje...su z toho teda dost rozčarovanej a pořád nevím, kde dělám nějakou chybu. Stejně tak jsem si zkoušel stáhnout program na střih QUIK, ale ten zase nevidím v iTunes, abych si tam mohl dohrát nějaký videa... Dost mi tu chybí klasika z Androidu - vytvořím si složku, tam šupnu videa a potom si je otevřu v daném programu práve z té vytvořené složky... Nevíte někdo co s tím? Rád bych stříhal, ale nemám co. Díky.

    mp4 do iPhone7 #8123

    Strihat v iMovie na iPhone je trochu masochismus, ale budiz 🙂
    Prvne pri praci s iphonem zapomen na navyky z win, jakoze nekam neco umistis a v nejake aplikaci si to najdes. Uplne normalne spust itunes na PC, v mediích si najdi videa a tam to naimportuj. Pak bys mel videt ty filmy v te aplikaci, co vypada jako filmova klapka. Tim si je dostal do iPhone a muzes je pouzit i v iMovie.
    Kdyztak je na netu spousta videi, ktere ukazuji praci s itunes. Je to docela jednoduche, stejnym zpusobem se do telefonu dostavaji mp3, ibooky, fotky atd...

    mp4 do iPhone7 #8125

    díky za tip...původně jsme myslel, že mám příslušná videa, která chci zpracovávat v iMovie nahrávat přímo do aplikace iMovie, kterou si navolím v iTunes. Tam mě ale překvapilo, že se tam nezobrazila volba aplikace QUIK, která ze své podstaty také pracuje s videi. Ale budiž...apple...

    No takže jsem tedy postupoval podle Vašeho postupu, a do videí jsem nahrál pár videí z Huawei. V aplikaci, která vypadá jako filmová klapka, videa vidím, i je spustím a fungují.
    Když si ale zapnu iMovie a nebo i ten QUIK, tak tam po volbě nahrát videa nemám možnost zvolit ty, co jsme si nahrál z PC od Huawee. Mám tam jen ta videa, která jsem zatím s iPhonem natočil a mám je ve fotoaparátu...
    takže pořád blbý...

    mp4 do iPhone7 #8126

    díky za tip...původně jsme myslel, že mám příslušná videa, která chci zpracovávat v iMovie nahrávat přímo do aplikace iMovie, kterou si navolím v iTunes. Tam mě ale překvapilo, že se tam nezobrazila volba aplikace QUIK, která ze své podstaty také pracuje s videi. Ale budiž...apple...

    No takže jsem tedy postupoval podle Vašeho postupu, a do videí jsem nahrál pár videí z Huawei. V aplikaci, která vypadá jako filmová klapka, videa vidím, i je spustím a fungují.
    Když si ale zapnu iMovie a nebo i ten QUIK, tak tam po volbě nahrát videa nemám možnost zvolit ty, co jsme si nahrál z PC od Huawee. Mám tam jen ta videa, která jsem zatím s iPhonem natočil a mám je ve fotoaparátu...
    takže pořád blbý...

    mp4 do iPhone7 #8127

    Aby se dala videa dále zpracovávat, tak je potřeba je nahrát do Fotek, takhle jsou tam nahrána jen pro prohlížení.

Odpověď na: mp4 do iPhone7

celý text

.