Zavřít reklamu
  • Přechod z iOS 11 na iOS 10.3.2 CHYBA #1419

    Zdravím chtěl jsem se vrátit z veřejné beta verze iOS 11 zpět na iOS 10.3.2 ale dopadl jsem tak že mám akorát tak nefunkční iPhone 7 v restore modu. Zkoušel jsem i DFU ale neúspěšně . Nevíte někdo prosím co s tím ? Potřeboval bych to zprovoznit. Všem předem děkuji

    Přechod z iOS 11 na iOS 10.3.2 CHYBA #7868

    Tento problém som mal ja. Potrapilo ma to asi 1 celý deň a potom som zistil že treba dať betu 10.3.3. Bežím na nej cca pol mesiaca a je to uplne to iste bez problémov ... https://ipsw.me/otas/10.3.3 stáči tuto nájsť svoje zariadenie a nainštalovať.

    Přechod z iOS 11 na iOS 10.3.2 CHYBA #7869

    Owely píše:
    Tento problém som mal ja. Potrapilo ma to asi 1 celý deň a potom som zistil že treba dať betu 10.3.3. Bežím na nej cca pol mesiaca a je to uplne to iste bez problémov ... https://ipsw.me/otas/10.3.3 stáči tuto nájsť svoje zariadenie a nainštalovať.

    Je jich tam několik jak poznám kterou mám stáhnout ?

    Přechod z iOS 11 na iOS 10.3.2 CHYBA #7870

    Celkově stáhl jsem jednu ale v itunes ji nenajdu abych ji zvolil jako aktualizaci takže jsem stejně tam kde jsem byl. Jsem už z toho zoufalej

    Přechod z iOS 11 na iOS 10.3.2 CHYBA #7871

    Treba vybrať podla toho ake máš zariadenie ... Tesne nalavo sa tam píše iPad iPod iPhone a tak tak tam treba nájsť váš model ... a v iTunes otvorite váš telefon a tam ako máš obnoviť zariadenie a aktualizovať stlačíš ALT a obnoviť ... ono to otvorí tabulku a potom vyberiš ten súbor čo si stiahol ... Ono sa to začne overovať a inštalovať, po nejakej hodine by to malo byť hotove. Ak nie kontaktuj ma na PM poprípade dám svoj osobný mail

    Přechod z iOS 11 na iOS 10.3.2 CHYBA #7872

    Owely píše:
    Treba vybrať podla toho ake máš zariadenie ... Tesne nalavo sa tam píše iPad iPod iPhone a tak tak tam treba nájsť váš model ... a v iTunes otvorite váš telefon a tam ako máš obnoviť zariadenie a aktualizovať stlačíš ALT a obnoviť ... ono to otvorí tabulku a potom vyberiš ten súbor čo si stiahol ... Ono sa to začne overovať a inštalovať, po nejakej hodine by to malo byť hotove. Ak nie kontaktuj ma na PM poprípade dám svoj osobný mail

    napsal jsem ti soukromou zprávu 🙂

    Přechod z iOS 11 na iOS 10.3.2 CHYBA #7873

    Stále bez úspěchů 🙁 po pokusu nainstalovat iOS 10.3.3. mi to napsalo hlášku : Declined to authorize this image on this device for this user.

    Nevíte někdo co s tím , už jsem fakt bezmocnej 🙁 Všem předem díky

    Přechod z iOS 11 na iOS 10.3.2 CHYBA #7874

    Mel jsem podobny problem,ale nakonec jsem ho zdarne vyresil. Zadej do googlu ipsw 10.3.3 download a stahni si kompletni 10.3.3 6th beta pro svuj pristroj. Ja to vzal z ipodhacks142.com (anebo 146,ted nevim) . Musi to byt ipsw recovery . Cely to melo pro iphone 7 plus 2.63GB . Musi to mit ikonu uz v downloads vypadajici trochu jsko apple music ,dvojita nota na barevnym pozadi s napisem ipsw. Pak pokracuj podle navodu nahore. Melo by to klapnout,drzim palce... F

    Přechod z iOS 11 na iOS 10.3.2 CHYBA #7875

    Mel jsem podobny problem,ale nakonec jsem ho zdarne vyresil. Zadej do googlu ipsw 10.3.3 download a stahni si kompletni 10.3.3 6th beta pro svuj pristroj. Ja to vzal z ipodhacks142.com (anebo 146,ted nevim) . Musi to byt ipsw recovery . Cely to melo pro iphone 7 plus 2.63GB . Musi to mit ikonu uz v downloads vypadajici trochu jsko apple music ,dvojita nota na barevnym pozadi s napisem ipsw. Pak pokracuj podle navodu nahore. Melo by to klapnout,drzim palce... F

    Přechod z iOS 11 na iOS 10.3.2 CHYBA #7876

    Mel jsem podobny problem,ale nakonec jsem ho zdarne vyresil. Zadej do googlu ipsw 10.3.3 download a stahni si kompletni 10.3.3 6th beta pro svuj pristroj. Ja to vzal z ipodhacks142.com (anebo 146,ted nevim) . Musi to byt ipsw recovery . Cely to melo pro iphone 7 plus 2.63GB . Musi to mit ikonu uz v downloads vypadajici trochu jsko apple music ,dvojita nota na barevnym pozadi s napisem ipsw. Pak pokracuj podle navodu nahore. Melo by to klapnout,drzim palce... F

    Přechod z iOS 11 na iOS 10.3.2 CHYBA #7877

    FPo píše:
    Mel jsem podobny problem,ale nakonec jsem ho zdarne vyresil. Zadej do googlu ipsw 10.3.3 download a stahni si kompletni 10.3.3 6th beta pro svuj pristroj. Ja to vzal z ipodhacks142.com (anebo 146,ted nevim) . Musi to byt ipsw recovery . Cely to melo pro iphone 7 plus 2.63GB . Musi to mit ikonu uz v downloads vypadajici trochu jsko apple music ,dvojita nota na barevnym pozadi s napisem ipsw. Pak pokracuj podle navodu nahore. Melo by to klapnout,drzim palce... F

    Díky díky, díky moc super ,až Tvoje rada pomohla a iPhone valí jako dřív dokonce jsem nepřišel o data , takže super Ještě jednou moc děkuju !!! Myslel jsem si že to nepůjde ani tak ale podařilo se . Teď se jen chci zeptat na detail , teď teda mám nainstalovanou 6 veřejnou betu iOS 10.3.3 ano ? A moje otázka zní mám na ní zůstat a iphone mi pak až bude k dispozici finální verze nabídne tu finální ? nebo se musím odhlásit s veřejného beta programu aby mi to nabídlo tu veřejnou finální verzi ? A jak to bude s dalšíma veřejnejma aktualizacema bude mi to iphone nabízet nebo ne ? Byl bych rád kdyby už nenabízel beta verze . A co kdybych teď chtěl jít na iOS 10.3.2 ? Jak na to ? Někde jsem četl že po nainstalování té beta verze iOS 10.3.3 je lepší telefon odhlásit z účtu a provést tovární nastavení aby se tam dostala oficiální čistá verze iOS 10.3.2 ale celkově se už v tom ztrácím 😀 Takže budu rád za radu 🙂 A ještě jednou mockrát děkuju. Petr

    Přechod z iOS 11 na iOS 10.3.2 CHYBA #7878

    Zdravím,
    když je tu tohle téma, tak bych ho rád také využil. Vrátil jsem se z bety iOS 11 na iOS 10.3.2, ale tam mi nefungovali žádné aplikace (nechtěli se spustit ani stáhnout znovu). Tady jsem se dočetl, ať stáhnu 10.3.3. Aplikace už fungují, až na vyjímky jako je zdraví a poznámky. Zdraví vůbec netrackuje výsledky a nejsou tam zaznamenány výsledky ani z minulých období i když je mám uložené v záloze na icloudu. Poznámky zase po otevření ihned spadnou. Nevíte někdo, jak tento problém vyřešit?

    Přechod z iOS 11 na iOS 10.3.2 CHYBA #7881

    VeverkaPetr píše:

    FPo píše:
    Mel jsem podobny problem,ale nakonec jsem ho zdarne vyresil. Zadej do googlu ipsw 10.3.3 download a stahni si kompletni 10.3.3 6th beta pro svuj pristroj. Ja to vzal z ipodhacks142.com (anebo 146,ted nevim) . Musi to byt ipsw recovery . Cely to melo pro iphone 7 plus 2.63GB . Musi to mit ikonu uz v downloads vypadajici trochu jsko apple music ,dvojita nota na barevnym pozadi s napisem ipsw. Pak pokracuj podle navodu nahore. Melo by to klapnout,drzim palce... F

    Díky díky, díky moc super ,až Tvoje rada pomohla a iPhone valí jako dřív dokonce jsem nepřišel o data , takže super Ještě jednou moc děkuju !!! Myslel jsem si že to nepůjde ani tak ale podařilo se . Teď se jen chci zeptat na detail , teď teda mám nainstalovanou 6 veřejnou betu iOS 10.3.3 ano ? A moje otázka zní mám na ní zůstat a iphone mi pak až bude k dispozici finální verze nabídne tu finální ? nebo se musím odhlásit s veřejného beta programu aby mi to nabídlo tu veřejnou finální verzi ? A jak to bude s dalšíma veřejnejma aktualizacema bude mi to iphone nabízet nebo ne ? Byl bych rád kdyby už nenabízel beta verze . A co kdybych teď chtěl jít na iOS 10.3.2 ? Jak na to ? Někde jsem četl že po nainstalování té beta verze iOS 10.3.3 je lepší telefon odhlásit z účtu a provést tovární nastavení aby se tam dostala oficiální čistá verze iOS 10.3.2 ale celkově se už v tom ztrácím 😀 Takže budu rád za radu 🙂 A ještě jednou mockrát děkuju. Petr

    Zdar Petre,jsem moc rad,ze Ti to pomohlo. Pokud jde o tu 10.3.3 final tak tu Ti to urcite nabidne automaticky. Pokud uz nechces dostavat updates na beta verze ,tak si jen smazej v telefonu beta testovaci profil.Melo by to byt pod general a asi treti nebo ctvrty odstavec. Je tam vpn a pak snad profil. Kdyz ho smazes,tak budes dostavat jen oficialni aktualizace ,ne bety. Ja se vratil na 11 2 public beta a funguje moc dobre. Sice po te minule zkusenosti jsem se zarekl,ze uz zadne testy,ale chybelo mi par veci z 11. Zatim uplne bez problemu,ani zasek. Mej se F.

Odpověď na: Přechod z iOS 11 na iOS 10.3.2 CHYBA

celý text

.