Zavřít reklamu
  • Icloud – f otky, videa #1208

    Dobrý den, bohužel na facebooku na stránku LSA nejde poslat zpráva, tak jsem na off. stránkách našel kontakt. Měl bych dotaz, mám už od srpna Iphone 6s pouze 16 GB, ale dlouho mi vadilo při načítání fotek/videí uložených na Icloudu, že mi nešly spustit/otevřít bez zaplých mobilních dat a i přes zaplé data trvalo, že se fotka/video načetlo v plném rozlišení a občas to házelo i problém při načítání ( vykřičník v kolečku ), tak jsem si vypl ukládání fotografií/videí na Icloud, ale přišel jsem tím o 5 GB v uložišti a s aplikacemi po delší době + množství hudby v telefonu a další bez těch 5 GB moc nejde žít. Když jsem to měl vyplé, vše běželo suprově, fotka načtená i video do vteřiny v plné kvalitě bez dat, žádný problém s přehráváním/prohlížením. Chtěl jsem se zeptat, prosímvás nejde tento problém nějak vyřešit ? Koupil bych si 50GB na Icloudu jen za 26,-kč, ale stejně fotky bych si na ten Icloud uložit musel, ono to tuším nejde nastavit, aby se mi hudba uložila přes Icloud a z těch 50GB čerpala a fotky normálně přes běžné uložiště ( 11GB) abych neměl ten můj problém. Díky za odpověď.

    Icloud – f otky, videa #7343

    Nerozumiem, hudba sa predsa na iCloud neukladá.

    Icloud – f otky, videa #7344

    majdy píše:
    Nerozumiem, hudba sa predsa na iCloud neukladá.

    To jsem špatně napsal, ale o to nejde, spíše hledám způsob řešení, co jsem napsal výše -zobrazování fotek/přehrávaní videí na datech a ne v plné kvalitě, pokud zapnu knihovnu Icloud ( těch 5 GB z celkové paměti, tedy 16GB)

    Icloud – f otky, videa #7345

    V prvom rade by bolo dobre vedieť aká je tvoja foto knižnica veľká.

    Od toho sa môže odvíjať nastavenie úložiska. Ak optimalizuješ, tak iPhone pracuje na základe voľného miesta, ak ho máš málo, bude optimalizovať väčšie množstvo fotiek, ak ho máš dostatok, iPhone bude optimalizovať len tie najstaršie fotky...

    To znamená, že pri zapnutej optimalizácii sa sťahovaniu fotiek v plnej veľkosti nevyhneš, pokiaľ sa chceš zbaviť sťahovania je možnosť len vypnúť optimalizáciu, potom všetko bude fyzicky v iPhone, počítať sa do 16 GB pamäte z toho ak presiahneš 5 GB, ktoré máš free na iCloude, synchronizácia sa preruší, aby mohlo pokračovať budeš nútený kúpiť 50 GB/1 EUR mesačne, no všetky fotky budú v iPhone (pokiaľ sa zmestai do 16 GB pamäte) fyzicky a nebudeš musieť čakať na sťahovanie. Tesne pred zaplnením 16GB pamäte ťa iPhone vyzve k možnosti optimalizovania, v opačnom prípade ti nedovolí fotiť a budeš nútený uvoľniť pamäť v telefóne.

    Snáď som vysvetlil to čo si potreboval, ak nie, kľudne sa pýtaj 🙂

    Icloud – f otky, videa #7346

    Ahoj majdy, muzu te poprosit o radu? Muzes me prosim kontaktovat na mail: Richi.Jasek@seznam.cz
    Diky 🙂

Odpověď na: Icloud – f otky, videa

celý text

.