Zavřít reklamu
  • Dotazy ohledně používání iOS #1056

    Ahoj, nedávno jsem přešel z Androidu na iOS a jsem zcela nový uživatel iPhone bez jakékoliv předchozí zkušenosti. Za krátkou dobu používání jsem narazil na několik pro mě docela zásadních problémů v používání telefonu. Doufám, že je to jen otázka nastavení a nebudu se s tím muset smířit. Budu vděčný za každou radu. :) 1. Všechny obrázky vč. fotek, stažených obrázků a snímků obrazovky se ukládají do společné galerie "Fotoaparát". Vzhledem k tomu, že dělám hodně snímků obrazovky, fotek a obrázky i hodně stahuju, vzniká mi v této galerii naprostý chaos. Uvítal bych, kdyby bylo možné, aby se tyto věci ukládaly automaticky do jednotlivých galerií. 2. Jak lze snížit hlasitost médií bez toho, aniž bych musel nějaké médium spustit? Když mačkám tlačítka na ovládání hlasitosti zesiluju/zeslabuju pouze vyzvánění. Nikde není žádné dodatečné nastavení. Hlasitost médií si umím ztlumit jen tak, že si např. pustím nějaké video a až poté mačkám tlačítka hlasitosti. Problém ovšem nastává, když si to video chci pustit bez zvuku někde, kde nesmí začít řvát na celé okolí. 3. Lze nastavit, aby se mi zobrazovaly notifikace např. z messengeru na uzamčené obrazovce, ale přitom byl jejich obsah skrytý? V nastavení jsem tuto možnost objevil jen u SMS zpráv. U ostatníh aplikací musím vypnout notifikace na zamčené obrazovce úplně. A ještě bych se chtěl dodatečně zeptat na nějaký přehrávač hudby, který podporuje soubory FLAC, jelikož je tam klasicky přes iTunes nedostanu, musím sáhnout po alternativním řešení. Nepište prosím FLAC player +, jelikož to je designově naprosto nechutná aplikace, která vůbec neladí s krásným prostředím iOS. Byl bych rád, aby se ideálně přibližovala co nejvíce té základní hudební aplikaci v iOS. Omlouvám se za moje dost možná hloupé otázky, ale hodně mi to pomůže v překonávání těžkých začátků s novou platformou. Děkuji!

    Dotazy ohledně používání iOS #7050

    Nazdar 😁

    1. Automaticky ti to neurobí - appky s galériou som neskúšal tak ti neviem povedať či nejaká to dokáže. Ale myslím že keď si vytvoris albumy a manuálne ich prenesieš tak ti to veľa času nezabije, ale automaticky mi vytvorili priečinok appky napr Instagram,prisma alebo Gopro mi takto vytvorilo tiež.
    2. Ide, predtým ako si pustíš video tak si vytiahni dolnú listu, prehod na hudbu a dole si nastav hlasitosť.
      3.Messenger, hore vľavo ikona hlavy, upozornenia, zobraziť ukážky.
      Flac myslím že automaticky prehráva každý výrobok Applu ale nevyznám sa úplne do toho tak toto neviem.
      Snáď som ti pomohol 😁

    Dotazy ohledně používání iOS #7051

    Nazdar 😁

    1. Automaticky ti to neurobí - appky s galériou som neskúšal tak ti neviem povedať či nejaká to dokáže. Ale myslím že keď si vytvoris albumy a manuálne ich prenesieš tak ti to veľa času nezabije, ale automaticky mi vytvorili priečinok appky napr Instagram,prisma alebo Gopro mi takto vytvorilo tiež.
    2. Ide, predtým ako si pustíš video tak si vytiahni dolnú listu, prehod na hudbu a dole si nastav hlasitosť.
      3.Messenger, hore vľavo ikona hlavy, upozornenia, zobraziť ukážky.
      Flac myslím že automaticky prehráva každý výrobok Applu ale nevyznám sa úplne do toho tak toto neviem.
      Snáď som ti pomohol 😁
Odpověď na: Dotazy ohledně používání iOS

celý text

.