Zavřít reklamu
  • Záloha #999

    Zdravím, iphone používám od iP4. Po celou dobu používám zálohy a přesun zálohy. Zálohuju na icloud. Vypozoroval jsem že záloha se přenáší jako celá kopie systému. Zjistil jsem to tak, že jsem měl jailbreak a aplikaci pro natáčení videa plochy. A když jsem měl nový telefon, kde jsem jen udělal obnovu z icloudu a po čase jsem udělal jailbreak, tak jsem zjistil že v paměti telefonu video je. A nyní k dotazu. Poslední jailbreak jsem měl u iP5. Poté jsem měl ještě 5S a nyní nějaký čas používám 6plus. Od posledního jailbreaku se mi děje to, že iphone není schopen sám o sobě najít aktualizaci. Kolečko se točí a točí. Musím tedy k aktualizacím používat itunes. Zároveň se mi hoodně dlouho špatně synchronizují mejly. Někdy jako by se nesynchronizovaly, ač mám push. Mám pocit že to souvisí s tím JB co jsem kdysi měl. Prostě je v tom systému něco nabořeného a přenáší se to se zálohou. Ačkoliv jsem 5s a 6 plus nikdy neJBreaknul tak tam něco zůstalo. Nechce se mi zálohu opouště a dělat restore na čisto, protože bych přišel např. o roky sms (které sice npotřebuju) a pod. Napadá někoho nějaké řešení jak zálohu vyčistit? Děkuji!

Odpověď na: Záloha

celý text

.