Zavřít reklamu
  • Problém s obnovou. #212

    Prosim Vas, potřebuji poradit. Dnes jsem po dlouhé době vytáhl starý iPhone 4 s iOS 7.1.2, kde jsem měl ještě staré apple ID, ovšem heslo od nej stále znám. Na iPhone byl nainstalován jailbreak. Neboť jsem chtěl iPhone obnovit a dat si tam své nové apple Id, iPhone jsem smazal a obnovil. Samozřejmě jsem zapomněl, ze je tam ten jailbreak a iPhone se mi vypnul a už nenabehl. Připojil jsem ho tedy k iTunes a obnovil ze zálohy, z jiného mého iPhone 4, který je už přihlášen na nové apple Id. iPhone naběhl, novém apple Id je tam nAstaveno, ale nemohu se přihlásit k icloudu, píše mi to, ze server nelze najit. Občas mi naskočí, abych se přihlásil na iCloud přímo na domovské strance, když zadám správně heslo napis mi to, ze nalezeny zdroj nelze najít na žádném ze serveru. Nemohu ani telefon smazat, neboť mi to také nevezme heslo a je tam zapnuté Find my iPhone. Chtěl jsem tedy udelat ještě obnovu celého telefonu přes iTunes, zapojit tedy iPhone přes kabel, vypnu iPhone, zapnu pomoci home a power tlacitka, v iTunes mi naskočí hláska jestli chci obnovit a nebo aktualizovat a ať zkusím obě dvě možnosti vždy stejný výsledek a to chyba -39. Už proste nevim co s tím. Ještě dodám, ze ať se telefon obnovil ze zálohy z jiného telefonu kde jailbreak nebyl, v tom se zase naistaloval. Také jsem zkoušel přes iTunes tam dat novou zálohu z toho jiného telefonu, ale už to nejde, chce to abych vypl find my iPhone, ale to bohužel v telefonu nemohu jak jsem psal. Divné je také, když se podívám na http://www.icloud.com na své nové apple id, které je v iPhone momentálně nastaveno, iPhone tam v mých zařízení nemám, ještě větší záhadou je,ze není ani na tom původním starém apple Id,které tam dříve bylo. Budu rad za jaký koliv nápad či radu. Předem všem dekuji.

    Problém s obnovou. #4371

    Zkoušel jsi jiný PC a usb? Pokud ano, kdy se ta hláška objeví? Je to až po tom, co se tam nahraje soft?

    Problém s obnovou. #4372

    PC jsem jiný nezkoušel, zkusím dneska. Hláška se objeví ihned po kliknutí na tlačítko obnovit a nebo stejne tak aktualizovat.

    Problém s obnovou. #4373

    Tak problém se dnes vyřešil úplně sám. Zapnul jsem telefon, chtělo to po mne opět heslo na icloud, tak jsem ho zase zadal s tím, že to nepůjde. A opak byl pravdou, telefon se přihlásil k icloudu a vše jede jak má.

    Problém s obnovou. #4374

    Já mám podobný problém. Mám nový iPhone 5S a když jsme ho dnes nastavoval jako nový iPhone, potvrdil jsem i funkci Najít iPhone. Když došlo na Aktualizaci nastavení iCloud, pořád mi to házel že Chyba při spojení se serverem. Tak jsem dal přeskočit a do iPhonu jsem se dostal bez této aktualzace. Ale teď, když chci smazat iPhone abych mohl převést kontakty z Androidu, tak to nejde. Celý iCloud mám šedý a nelze nci vypnout. Když dám Smazat iPhone, zadám správné heslo na iCloud, iPhone se nesmaže a napíše Server nebyl nalezen. Nemohu ani stahovat z AppStoru. Prosím poraďte. Btw. Nemohu ani přes iTunes na PC, protože to mě chce vypnout Najít iPhone, ale ten vypnout nemohu, protože jeho ikonka v iPhonu je šedá.

    Problém s obnovou. #4375

    Udělej hard restart (najdi na youtube jak se dělá) a potom napiš.

Odpověď na: Problém s obnovou.

celý text

.