Zavřít reklamu
  • Nefunkční synchronizace fotografií u kontaktů s Facebookem #148

    Zdravím. Zkusím to i v novém fóru Již delší dobu řeším problém se synchronizací profilových fotografií mezi iOS a Facebookem. Kontakt mám stejně pojmenovaný, mám u něj stejné telefonní číslo jako na Facebooku, stejnou e-mailovou adresu a mám vyplněný i odkaz nebo přezdívku na facebookový profil. Pokud dám aktualizovat kontakty, nic se nestane a profilové fotografie se nenahrají. Někde na internetu jsem četl, že musím od určité doby požádat každého uživatele o povolení mi zobrazit emailovou adresu a číslo, to jsem ovšem u pár uživatelů zkusil, ale i když mi dali svolení, synchronizace stále nefunguje. Je nějaké jiné řešené o kterém nevím, nebo je to spíš problém ze strany Facebooku? Cca do verze iOS 6 nebo 7 to totiž fungovalo, ale pak jako když utne...

    Nefunkční synchronizace fotografií u kontaktů s Facebookem #4139

    Zkoušel jste vypnout a zapnout synchronizaci kontaktů?

    EDIT: Je to problém Facebooku. Zkuste metodu vypnutí a zapnutí synchronizace.

    ericek111: zlúčenie príspevkov

    Nefunkční synchronizace fotografií u kontaktů s Facebookem #4140

    Samozřejmě zkoušel. Zkoušel jsem přeinstalovat i jak samotný Messenger, tak i Facebook. Pokud u kontaktů odstraním položku s odkazem na Facebook profil a následně dám ve Facebooku Aktualizovat kontakty, tak se profilové odkazy do kontaktů zase nahrají, takže synchronizace jako taková funguje. Nenahradí se ale ty profilové fotografie. Není to žádná tragédie nemít sjednocené fotografie u kontaktů a Facebooku a nejspíš bude opravdu problém na straně Facebooku, ale na to, že vydávají každý měsíc a někdy i častěji nové verze a přidávají spoustu nesmyslů, tak se tato nefunkční možnost jeví jako diletantství...

Odpověď na: Nefunkční synchronizace fotografií u kontaktů s Facebookem

celý text

.