Nejdou mi přehrát videa ani fotky bez internetu...

Zde můžete hlásit problémy nebo chyby.
bee.vrkoc

Nejdou mi přehrát videa ani fotky bez internetu...

Příspěvekod bee.vrkoc » ned 25. bře 2018 18:22:22

Zdravím řeším problém že mi nejdou přehrát videa ani fotky pokud nejsem na WiFi nebo na mobilním internetu. Projevuje se to tak že fotka se nezaostřuje a ukáže mi to maly vykřičník v kroužku. Video se taky nenačte a ani nespustí. Pokud jsem na internetu tak všechno funguje jak má. Ví někdo jak tento problém vyřešit. Já si totiž nevím rady. Děkuji za rady.
petriPhone

Re: Nejdou mi přehrát videa ani fotky bez internetu...

Příspěvekod petriPhone » pon 26. bře 2018 7:49:58

Asi máš zapnutou synchronizaci fotografií na iCloud a zapnuté “ponechat v iPhone v malém rozlišení”. Pak ti zůstávají jen náhledy v iPhone. Když jsi na internetu tak se ti přehrávají v plném rozlišení tak, ze se stahují z iCloud.
macur

Příspěvekod macur » pon 26. bře 2018 8:44:14

Tak ako napísal petriPhone a plus máš určite /ako sám píšeš/ v nastaveniach telefónu "mobilné" zakázané využitie mobilných dát celkovo, alebo iba konkrétne pri aplikácii "Fotky"... vtedy nedokáže iPhone získať plné rozlíšenie fotky, ani videa z úložiska iCloud a teda neprehrá video ani nezobrazí fotku v plnej kvalite. Zároveň ju v takom prípade neumožní ani zdielať/odoslať....
MarkNote

Příspěvekod MarkNote » stř 26. zář 2018 10:05:44

při stahování hry - musíte sledovat, existují hry, které budou pracovat pouze s internetem a to je ono...
ruleta nejlepší hra

Zpět na „Problémy s fórem“