Zavřít reklamu
  • 2x Apple cinema display #1324

    Zdravím, vlastním MacBook Pro (Retina, 13-inch, Late 2013) a jelikož dost pracuji na PC a už jsem se dostal do stavu, kdy by se mi hodil jak větší displej tak případně i 2 monitory vedle sebe - ideálně kvůli vzhledu a brandu jsem chtěl, aby to bylo od apple co jsem tak koukal, tak se celkem levně prodávají apple cinema display...lze tyto 2 monitory napojit vedle sebe do toho mého macbooku? díky PS: jedná se o kancelářskou práci - excel apod. proto nepožaduji nějaké 4K monitory

    2x Apple cinema display #7584

    No právě přemýšlím. Nový LCD stojí 3t. Odpovídající noťas vyjde na 25t. Jenže aby to bylo tím displayem. Ještě mě napadá celý notebook rozebrat a vyčistit. Jenže jak se rozebírá noťas, kde nevidíte jediný šroubek. To bych musel jet šroubovákem a hledat západky - což by mělo mrtě nedozírný dopad na vzhled noťasu. Nemluvě o tom, že jsem takové hovado, které když napoprvé nenajde západky, tak prostě "zarazí a zabere".
    Mimochodem teď display vydržel vpořádku cca 20 minut...

    2x Apple cinema display #39057

    Thanks for sharing the informative information if you still don't think us, <a href=https://www.abb567.com/blog>블로그</a>you could constantly inspect our roblox hack with any software you desire.

Odpověď na: 2x Apple cinema display

celý text

.