Zavřít reklamu
  • LG Ultrafine 4K / 5K a Macbook Pro 15 2016 #990

    Zdar hosi, ma uz nekdo doma novy monitor LG Ultrafine 4K 21,5"? Chcel by som si ho zakupit k Macbooku Pro 15 2016. Ide mi o to, ci tento monitor prostrednictvom kablu USB-C dokaze napajat i novy Macbook Pro 15 2016. Pri predstavovani toho monitoru to bolo uvadzane, ale nakolko sa objavili nove informacie, Macbook Pro 15 2016 ma napajaci zdroj 87W a 21,5" 4K LG Ultradine monitor dokaze napajat len 60W. Jedine 27" 5K monitor od LG podporuje napajani 87W, takze je to teraz taka dilema. Nemam nikde potvrdene ci to tak je, alebo nie. Dokonca aj dalsie USB-C porty na 21,5" monitore podporuju rychlosti len USB2.0. Vacsii 27" monitor uz podporuje rychlosti USB 3.1

    LG Ultrafine 4K / 5K a Macbook Pro 15 2016 #6921

    A co budeš k těm ostatním USB-C připojovat? Je to dle mě naprosto osekaný monitor.Kup si nějaký jiný,kde kromě USB-C bude i jiný konektor.Nakonec jsem koupil od LG 27 4K s USB-C konektorem a pohoda.Přímo do monitoru pripojim hhd externí disk,čtečku karet a vše funguje a spolupracuje.Nepotřebuju žádné redukce.Na stole mám jen jeden kabel.A jdyž je potřeba,pripojim přes HDMI ještě druhý .Mac a spustím si obraz v obraze,máš mnoho možností a variant využití,což ten od Applu fakt neumí

Odpověď na: LG Ultrafine 4K / 5K a Macbook Pro 15 2016

celý text

.