Zavřít reklamu
  • Obal Just Mobile Tenc – Crystal Clear, pro iPhone 7 #809

    Zdravím, marně se snažím sehnat obal Just Mobile Tenc - Crystal Clear, pro iPhone 7. V případě iPhonu 6 a 6s jsem problém neměl, teď však lítám po celé ČR a pro iPhone 7 jej nikdo nikde nemá. Nemáte někdo náhodou nějaký tip, případně časté cesty do zahraničí, kde by se dal sehnat? Celý ten povyk kvůli jednomu obalu je prostý = obaly od JM jsou nejlepší na trhu: - svým tenkým a precizním zpracováním nehyzdí design iPhonu - nepodléhají vlivům UV záření, atd., jako jedny z mála (možná jediné) nežloutnou - po čase nevypadají ošuntěle (drobné škrábance se samy automaticky zacelují = tzv."Self-Healing") PS: Byl jsem nucen si koupit obal od Spigenu za stejné peníze. Oproti JM je již po sedmi týdnech žlutý jako od nějakého notorického kuřáka (zejména na okrajích) a na zádech jsou patrné škrábance.

    Obal Just Mobile Tenc – Crystal Clear, pro iPhone 7 #6531

    This is great. I like them very much
    Thank you very much, I will also introduce to my friends, hope you have a lot of good new and meaningful topics.

    Obal Just Mobile Tenc – Crystal Clear, pro iPhone 7 #6532

    tombut_cz píše:
    Zdravím,

    marně se snažím sehnat obal Just Mobile Tenc - Crystal Clear, pro iPhone 7. V případě iPhonu 6 a 6s jsem problém neměl, teď však lítám po celé ČR a pro iPhone 7 jej nikdo nikde nemá.

    Nemáte někdo náhodou nějaký tip, případně časté cesty do zahraničí, kde by se dal sehnat?

    Celý ten povyk kvůli jednomu obalu je prostý = obaly od JM jsou nejlepší na trhu:

    • svým tenkým a precizním zpracováním nehyzdí design iPhonu
    • nepodléhají vlivům UV záření, atd., jako jedny z mála (možná jediné) nežloutnou
    • po čase nevypadají ošuntěle (drobné škrábance se samy automaticky zacelují = tzv."Self-Healing")

    PS: Byl jsem nucen si koupit obal od Spigenu za stejné peníze. Oproti JM je již po sedmi týdnech žlutý jako od nějakého notorického kuřáka (zejména na okrajích) a na zádech jsou patrné škrábance.

    Myslíš TOTO ... a do středy 20.9. je dopravné ZADARA 😉

    EDIT 12:45 - Sorry, až teď jsem si všiml data původního příspěvku, takže hádám, že obal už asi máš 😆

Odpověď na: Obal Just Mobile Tenc – Crystal Clear, pro iPhone 7

celý text

.