Zavřít reklamu
  • Apple TV 4.gen + NAS disk #776

    Zdravím, tímto se obracím na zkušenější uživatele s prosbou o radu. Nedávno jsem si pořídil Apple TV 4.gen., ze kterého přistupuji ke svému externímu NAS disku WD My Cloud (3TB). Na zmiňovaném disku mám uloženou veškerou svou filmotéku v MKV a takto se doma díváme na filmy (je to příjemnější a rychlejší, než šermovat se všemi DVD či BlueRay). Bohužel jsem si všiml, že filmy ve vysoké FullHD kvalitě (1920x1080) mají občas trhavý obraz a není to tak plynulé a příjemné jako skrze standardní přehrávač + BlueRay disk. Chci se proto zeptat, zda někdo náhodou nevíte, v čem je zakopaný pes. Používám nejnovější modem od UPC, který zvládá i internet 200+20.. Mám špatný / pomalý externí disk, nebo se jedná o standardní jev?? Děkuji Edit: Používám Infuse Pro (aktuálně 5.verzi) a zjišťuji, že bude spíše nějaký problém s aplikací + zvukem. Videa "Dolby Digital" jedou krásně plynule, ale jakmile je tam AAC či MP3, tak se to občas zasekává.. Poradíte případně jinou / lepší aplikaci pro sledování videí?

    Apple TV 4.gen + NAS disk #6458

    xDeMO píše:
    zkusil bych VLC player

    že bych se v tom vyznal to ne ale taky bych řekl že VLC by mohlo bejt řešení přelouská to všechno nemusíš mít filmy ani v mkv formátu.

    Apple TV 4.gen + NAS disk #6459

    Ja by som to tipoval na slabú priepustnosť wifi zariadenia lebo doma nezáleží na tom akú máš rýchlu sieť ale ako pracuje wifi lebo keď máš pripojených viac zariadení a majú dokonca nastavenú prednosť na sieti tak to moze aj toto zapricinovat môj názor .

Odpověď na: Apple TV 4.gen + NAS disk

celý text

.