Nelze připojit AppleTV k internetu

hardware, příslušenství
Seryon

Nelze připojit AppleTV k internetu

Příspěvekod Seryon » úte 05. čer 2018 3:12:49

Zdravim, pořídil jsem si Apple TV 4K. Ale at' se snažím jak chci, nedaří se mi ji připojit k innternetu. Zkoušel jsem přes wifi i přes kabel a nic. Pro připojení používám tento router : https://www.czc.cz/tp-link-tl-wr840n_2/184046/produkt
Všechny ostatní apple zařízení fungují bez problému (iPad,MacBook,iPhone....) Když se snažím připojit k síti naskočí na TV hláška že internet na který se připojuji nemá připojení k internetu. Prosím, neví někdo kde by mohl být problém ? Nějaké nastavení sítě nebo tak podobně? Předem děkuji za reakce
Sibe

Re: Nelze připojit AppleTV k internetu

Příspěvekod Sibe » ned 02. zář 2018 21:58:45

Resetovat Apple TV ? Zkus pres hotspot zda se pripoji.
Bukin

Re: Nelze připojit AppleTV k internetu

Příspěvekod Bukin » čtv 04. říj 2018 11:10:01

Seryon píše:
úte 05. čer 2018 3:12:49
Zdravim, pořídil jsem si Apple TV 4K. Ale at' se snažím jak chci, nedaří se mi ji připojit k innternetu. Zkoušel jsem přes wifi i přes kabel a nic. Pro připojení používám tento router : https://www.czc.cz/tp-link-tl-wr840n_2/184046/produkt
Všechny ostatní apple zařízení fungují bez problému (iPad,MacBook,iPhone....) Když se snažím připojit k síti naskočí na TV hláška že internet na který se připojuji nemá připojení k internetu. Prosím, neví někdo kde by mohl být problém ? Nějaké nastavení sítě nebo tak podobně? Předem děkuji za reakce
Nemáš zapnuté nějaké řízení pásma na tom routeru? Nebo blokované nějaké porty?
byronHarce
Kontaktovat uživatele:

Nelze pripojit AppleTV k internetu

Příspěvekod byronHarce » ned 12. kvě 2019 6:17:40

Tak jsem dnes upgradoval plny nadseni a uz si asi dve hodiny hraju s tim, jak muj notebook pripojit k internetu.

Pry neni k dispozici zadne pripojeni. Notas nevidi zadne WiFi a kdyz zapojim Ethernet, tak taky nic.

Zkousel jsem odinstalovat ovladace, nepomohlo. Zkousel jsem udelat netsh reset, nepomohlo.

Nekdo nejaky napad prosim?

Zpět na „Apple TV“