Zavřít reklamu
  • Spojení TV SONY – Iphone 6 – PC? #359

    Zdravím, nechcu zakládat nové téma.. Tak se optám tu.. Asi se to tu někde objevilo, ale nějak sem si toho nevšiml.. Chtěl bych se zeptat, jestli je možné propojit starší TV od Samsungu (plazma, bez wifi, hdmi kontektory tam jsou, usb tam je ,.) s Iphone 6. V podstatě mi jde pouze o to, že bych rád přehrával třeba videa z Youtube na TV přes domácí kino, které teda bylo u PC.. Ale aktuálně sháním redukce k TV (jestli nějaké existujou.. Zatím mi to funguje tak, že jsem využil jeden ze tří jacku z repráků od PC a pripojil do TV slotu na sluchátka..existujou? ) A maximálně bych chtěl dávat třeba fotky do TV, popř videa a přehrávat svoji hudbu.. Řešení ? Našel jsem nějaký iPush, ale bohužel na to nikde není žádná recenze a tak nevím, jak to bude fungovat, jestli se to spojuje přes bluetooth či nějak jinak. Nebo koupit Apple TV? Půjde tam nasynchronizovat obraz i z youtube? Dát např. fotky? Videa do TV? Ještě jsem našel nějáký HDMI conventory, jedná se o nějaký potvory do HDMI slotu, který by měli přehrávat obraz z Iphonu rovnou do TV? Asi přes AV? Rozhodně bych chtěl bezdrát.. Problém by byl vyřešený taky tím, pokud existuje nějáký propojovací "bezdrát" na HDMI z PC do TV.. Moje vzdálenost je cca 15 metrů, ale neřešilo by to přehrávaní z Iphonu, ale alespoň něco.. Prosím o radu! Děkuji moc

    Spojení TV SONY – Iphone 6 – PC? #5020

    "nejlevnejsi" moznost bude poridit si adapter pro iphone podobny tomuto :
    http://www.apple.com/cz/shop/product/MD826ZM/A/digit%C3%A1ln%C3%AD-av-adapt%C3%A9r-lightning

    pripojis telefon a tv primo mezi sebou a mas to.

    jinak muzes poridit apple tv nebo jine multimedialni centrum, ktere bude umet AirPlay

    Spojení TV SONY – Iphone 6 – PC? #5021

    Apple TV a stream nefunguje dobre, mám ATV3 a stream je otrasný.. ale je možné že je to koli wifi, aj keď si to nemyslím.. keď streamujem macbook tak to je ešte horšie.. okrem toho, Apple hovoril na prezentácií niečo o tom, že Apple TV funguje najnovším softom P2P bez routeru, takže už vôbec by s tým nemal byť problém.. a ja ho stále mám..

Odpověď na: Spojení TV SONY – Iphone 6 – PC?

celý text

.