iVysílání pro tvOS

aplikace, návody a triky, jailbreak

Měli byste zájem o iVysílání pro tvOS?

Ano
1
50%
Ne, vyhovuje mi AirPlay či Kodi
1
50%
Nepoužívám iVysílání vůbec
0
Žádná hlasování

Celkem hlasů: 2
marhycz

iVysílání pro tvOS

Příspěvekod marhycz » čtv 08. bře 2018 12:00:12

Ahoj,

Vytvořil jsem nativní TVML aplikaci pro Apple TV. Jedná se o neoficiálního klienta pro iVysílání ČT.

iVysílání pro tvOS umí: 
  • Achiv
  • Živé vysílání když je dostupné
  • Řazení dle abecedy, data
  • Doporučená videa na hlavní stránce 
  • Náhledy videa při rychlém scrubbingu
  • Přepínání snímkové frekvence TV
  • Pokud je pořad v živém vysílání dostupný celý, přehraje se od začátku, takže nic nezmeškáte
Ukázka aplikace:
https://youtu.be/2osctVNAr7s

Kde ji získám?
ČT mě po měsíci ignorace (4 emaily na všechny možné oddělení, + telefonát každý druhý den :D ), sdělila, že nemají prostředky na vývoj a údržbu další aplikace, přesto, že jim nabízím celý kód. A sám to bohužel vydat nemohu kvůli tomu, že iVysílání obsahuje i pořady, které nepatří ČT. Tedy na App Store se nedostanu.

Tímto kdokoliv, kdo vlastní Apple TV a chce aplikaci zkusit, může si přes XCode aplikaci zkomplikovat z kódu na mé GitHub stránce.

Aplikace obsahuje pouze loader, který stáhne javascript z GitHubu, takže je stále aktuální bez potřeby aktualizace na vaší straně (znovu kompilovat nové verze). Jednou ji zkompilujete na Apple TV a o víc se nestaráte.
https://github.com/MarhyCZ/ivysilani_tvOS/

Aplikaci hodlám udržovat. Zatím fungovala několik měsíců bez zásahu, ale kdykoliv může dojit na straně ČT ke změně API (o kterém asi těžko budu informován) a úprava mi pak může chvilku trvat :)

A pokud se vám třeba tahle moje patlanina bude náhodou líbit, spamujte email info@ceskatelevize.cz, s odkazem na YT nebo Github, že máte zájem o něco takového, když to zvládnul udělat i student.

Zpět na „tvOS“