Nový a první MacBook Air,jak do něj stáhnout filmy?

MacBook Pro, MacBook Air, MacBook
Tereeez

Nový a první MacBook Air,jak do něj stáhnout filmy?

Příspěvekod Tereeez » pon 29. dub 2019 12:26:24

Dobrý den,koupila jsem si nový a první MacBook Air ale nemůžu přijít na to jak do nej dostanu filmy. Nějaká rada ? Na internetu všichni radí Documnets by readdle ale to v Appstoru nemůžu najít.Tak předpokládám že to funguje jen na telefony a tablet? Děkuji za odpovědi. 🙂
Jakebii
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový a první MacBook Air,jak do něj stáhnout filmy?

Příspěvekod Jakebii » úte 30. dub 2019 10:19:17

filmy stahuj kam chces, na plochu, do dokumentu, do stahovani ..
pokud pouzivas safari, tak otevri safari, v levem rohu vedle jablicka klidni na napis safari pak předvolby, otevre se ti okno tak si klikni obecne, tam druhy od spodu mas vybrat umisteni stazenych souboru, tak si vyberes kam chces aby se ti soubory stahovaly, a nebo pred stazenim se te to zepta kam chces aby se ti to stahovalo

a na to aby sis je prehrala si stahni vlc https://www.videolan.org/vlc/download-macosx.cs.html
Iphone XS max, Apple Watch 4, Ipad 6. gen, Apple Pencil, Apple Airpod, Macbook AIR (2017), Apple TV 4K, Synology DS114
Tomyk

Re: Nový a první MacBook Air,jak do něj stáhnout filmy?

Příspěvekod Tomyk » čtv 02. kvě 2019 13:32:43

Ono pokud nemáš implicitně nastavenu cestu kam se ti film uloží, tak když například na uložto klikneš na filmík, který chceš stáhnout, tak se tě to zeptá, kam to chceš. Já to mám taky takto, protože někdy stahuju rovnou na připojený externí disk a někdy se mi pro něj nechce, tak to stáhnu třeba do downloads a později zkopíruju na externí disk anebo na flešku. Anebo rovnou pošlu přes wifi do apple TV.
Ahoj.
iPad 6, iPhone 8, ATV4K, MBA, airpods, AW4, ATC2TB

Zpět na „MacBook“