Zavřít reklamu
  • Reinstalace/instalace OS LION #3265

    Dobrý den, mám starý MacBook white unibody 2010 a denca jsem Se ho rozhodla cely vymazat, jelikož byl hodně pomalý, zasekaval se apod... proste tovární nastavení. Podle návodu jsem udělala reinstal vše tak jak má byt... mám ale jediný problém... když potvrdil a souhlasím s instalaci systému, vyskočí mi tabulka, kde to chce moje ID A HESLO. Mail už tam je vyplněny můj a heslo zadavam na 100000000% správně protože jiný nemam.... píše mi to, ze je to špatně... na mobilu se mi objeví ověření ciselneho kódu, který ale není kam Zadat.. tabulka nikde a nikde ani nevyskoci... ani když to napisu do kolonka pro heslo s mezerami i bez.... proste to nejde... něčím co mám dělat, jelikož mě to nenainstaluje nic přes ID A TO VÍM ZE MÁM SPRÁVNĚ... pomozte prosím jinak si z nej udělám prkénko na krájení ja vím ze je starý ale fungovat by měl....

    Reinstalace/instalace OS LION #11834

    Snad se nepletu, je to už pár měsíců zpět, co jsem to řešil, ale Lion neumí 2FA přihlášení s AppleID. Řešením je jít z cizího počítače nebo z telefonu na appleid.apple.com, tak se přihlásit k AppleID, zrušit 2 faktorovou autorizaci, následně se přihlásit k Lionu, upgradovat na nejvyšší dostupnou verzi macOS a poté 2FA zase zapnout...

    Reinstalace/instalace OS LION #11835

    Mám dojem, že u věcí co neumí dvoufaktor se kód z důvěryhodného zařízení napíše za heslo. Takže dáte ID a do hesla dáte heslo hned následované kodem.

Odpověď na: Reinstalace/instalace OS LION

celý text

.