Zavřít reklamu
  • Přihlašovací údaje a hesla #3249

    Dobrý den, mám dotaz ohledně MacBooku air 2018, který mam ted nově a nově se zacinam orientovat v macOS... mam specificky dotaz na hesla, konkrétně bych chtěl nejakym zpusobem docilit toho abych do nejake zabezpecene aplikace nebo na nejake zabezpecene misto mohl ukladat jednotliva hesla k webovym strankam at uz jde o klasicky facebook apod nebo nejake bankovni servery... následně potom pri snaze prihlasit se na te strance ke svemu uctu bych musel zadat heslo ... v mem pripade mi jde o nove zavedeny touch ID... tzn ve zkratce abych mel vsechny hesla zabezpeceny v nejake aplikaci ktera by jednotlivym tem webum "zprostredkovavala" ty pristupove udaje ale pokazde musim pouzit touch ID ... je nejaka moznost jak tohoto docilit ? dekuji

    Přihlašovací údaje a hesla #11805

    Já mám méně důležitá hesla v "Klíčence", pokud jsem přihlášený, tak mi ti na dané stránce automaticky přihlašovací údaje nabídne. Jakmile mi skočí Macek do režimu uspání, pak musím potvrdit heslo na Macka.
    Důležitá hesla mám v placené aplikaci 1Password - je to dokonalý a sofistikovaný nástroj, kdy jej odemknu heslem a aplikace se pak sama zavře a vyčistí "schránku".
    Ovšem mám Macbook z r. 2014, kde Touch ID není.

Odpověď na: Přihlašovací údaje a hesla

celý text

.