Přihlašovací údaje a hesla

MacBook Pro, MacBook Air, MacBook
ondass_fox

Přihlašovací údaje a hesla

Příspěvekod ondass_fox » pon 25. úno 2019 23:36:26

Dobrý den,

mám dotaz ohledně MacBooku air 2018, který mam ted nově a nově se zacinam orientovat v macOS... mam specificky dotaz na hesla, konkrétně bych chtěl nejakym zpusobem docilit toho abych do nejake zabezpecene aplikace nebo na nejake zabezpecene misto mohl ukladat jednotliva hesla k webovym strankam at uz jde o klasicky facebook apod nebo nejake bankovni servery... následně potom pri snaze prihlasit se na te strance ke svemu uctu bych musel zadat heslo ... v mem pripade mi jde o nove zavedeny touch ID... tzn ve zkratce abych mel vsechny hesla zabezpeceny v nejake aplikaci ktera by jednotlivym tem webum "zprostredkovavala" ty pristupove udaje ale pokazde musim pouzit touch ID ... je nejaka moznost jak tohoto docilit ? dekuji
mike-biker
Kontaktovat uživatele:

Re: Přihlašovací údaje a hesla

Příspěvekod mike-biker » úte 26. úno 2019 12:31:10

Já mám méně důležitá hesla v "Klíčence", pokud jsem přihlášený, tak mi ti na dané stránce automaticky přihlašovací údaje nabídne. Jakmile mi skočí Macek do režimu uspání, pak musím potvrdit heslo na Macka.
Důležitá hesla mám v placené aplikaci 1Password - je to dokonalý a sofistikovaný nástroj, kdy jej odemknu heslem a aplikace se pak sama zavře a vyčistí "schránku".
Ovšem mám Macbook z r. 2014, kde Touch ID není.
iPhone Xs 256GB Max Space grey
iPhone 7 32GB Silver as reserve
MacBook Pro Retina 15" Mid 2014, i7 4x2,5GHz 16GB RAM 256GB SSD.

Zpět na „MacBook“