Zavřít reklamu
  • MacBook Pro 2012 #3109

    Ahoj, myslíte, že má cenu koupit MacBook Pro 2012 za 7000 Kč? Notebook je pěkný, neponičený, panty displeje jsou pěkně tuhé, je tichý. Jen při startu se ozve takový zvláštní zvuk, těžko se to popisuje. Takové jakoby "vrznutí". Baterie počítám, že už bude nic moc. Poslední 2 roky ležel ve skříni. Chci přejít na MacBook, ale nevím, jestli toho budu schopen po 20 letech na Windows. Buď koupím tenhle NTB, nebo nový základní Air za 24000 Kč. Poraďte, co bude výhodnější. Na počítači dělám v podstatě jen kancelářskou činnost, koukám na filmy, poslouchám hudbu. Nic náročného na výkon. Díky.

    MacBook Pro 2012 #11488

    Už vidím kdo prodá MacBook Pro 2012 za 7000,- a když tak ti možná bude fungovat 2h popremyslej nad tím....

    MacBook Pro 2012 #11489

    Těžko radit, pokud chceš přejít na MacOs, tak bych rozhodně zvolil novější. Nebudeš mít starosti s výměnou baterie, máš daleko lepší LCD panel, notebook je lehčí, jen je nutné si rozmyslit konfiguraci, protože u nových MacBooků v podstatě není možné konfiguraci později rozšířit.

    Další možností je udělat repas starého z roku 2012. Výměna baterie, upgrade HDD za SSD, RAM minimálně 8GB, ale raději 16GB.

    Jinak přechodu se neboj, je daleko snažší, než tušíš. Vše co popisuješ je k mání. Office pro Mac je velmi podobný, až skoro autentický, pokud máš iPhone, není co řešit. Nebudeš litovat.

    MacBook Pro 2012 #11490

    Ahoj, děkuju za odpověď. Máš pravdu, po několika desítkách telefonů s androidem, symbianem a windows jsem si koupil Iphone 6s a jsem naprosto spokojenej a takřka nadšenej. Protože mi dosluhuje notebook s windows, uvažuju o MacBooku. Ten MacBook 2012 mám půjčenej od kamarádky na vyzkoušení s možností odkupu za těch cca 7000 Kč. Baterka zatím drží 6-7 hodin. Dost mě to překvapilo. Ale mám strach z toho, že mi za chvíli odejde deska nebo něco jiného, co nejde vyměnit. Takže teď už jsem ve fázi rozhodování mezi novým MacBookem Air 2017 nebo 2018.

    MacBook Pro 2012 #11491

    No pokud se rozhodneš pro 2017, tak získáš MagSafe 2, což je bezkonkurenční způsob nabíjení a dále 2ks USB 3 portů + slot na kartu.
    Naopak nesmíš pak někde koukat na MacBook s Retinou, jinak budeš hořce litovat. Někomu to je skoro jedno, ale já když se podívám na na starší MacBooky s non Retina, tak se mi chce skoro zvracet. Rozdíl je velký a bohužel jasně patrný.

Odpověď na: MacBook Pro 2012

celý text

.