Zavřít reklamu
  • Macbook Pro 2018 dva problemy!!! #3052

    Dobry den mel bych dva dotazy, koupil sem si novej Macbook Pro 15, 2018 a stali se mi dve veci o kterych nevim co si mam myslet prvni: v urcite poloze MB vydava zvuk jako kdyby ventilator skrtal o kryt macbooku a druha vec audio mi teda zatim jednou vydaval zvuk jako kdyby byl spatnej reprak nebo takovej skrceni/selest u obou veci jsem se zdesil protoze notas za 87tis. o obou sem cetl a videl i na youtube ale nevim co mam delat. Reklamovat? Vratit? Nebo jsou to proste vlastnosti a neduh jew macbooku??? meli byste nekdo radu nebo nestalo se neco takoveho nekomu? Diky za jakoukoliv odpoved...

    Macbook Pro 2018 dva problemy!!! #11350

    No, jestli si myslíte, že jsou tohle "akceptovatelné vady" u počítače za 90 tis. Kč, tak si ho klidně nechte nebo ho jen reklamujte. Ale pokud máte možnost jej vrátit (např. do 14 dnů podle zákona) a dostat peníze zpět, pak neváhejte ani vteřinu. Reklamace absolutně nemá smysl. Nový počítač za 90 tis. prostě nesmí vykazovat takové vady po vybalení z krabice. Prostě nesmí. Dokud totiž tohle budou uživatelé akceptovat, bude to Apple vyrábět horší a horší.

    Macbook Pro 2018 dva problemy!!! #11351

    chapu co mi rikate ale ja potrebuju pracovat a ne zase resit 🙂 a nebo si koupit za 54 2015 rok 🙂 takze spis se ptam jestli se tohle nekomu stalo taky a reklamace byla vyrizena ku spokojenosti 🙂 kazdopadne diky za nazor...

    Macbook Pro 2018 dva problemy!!! #11352

    nerozumiem akú chcete odpoveď ? evidentne s macbookom niečo nie je v poriadku tak načo sa pýtate kto má aké skúsenosti s reklamáciou keď to jednoducho musíte reklamovať, keď ho máte zakúpený do 14 dní vráťte ho ale povedzte že je vadný, pokiaľ ho máte dlhšie tak normálna reklamácia, neviem či čakáte že vám niekto napíše aby ste ho rozmontovali a pozreli čo je s ventilátorom

Odpověď na: Macbook Pro 2018 dva problemy!!!

celý text

.