Zavřít reklamu
  • Macbook Air vs Pro? #3019

    Zdravím, v červenci jsem si zakoupila "super, extra, herní" notebook, a byl opravdu dobrý, avšak nechápu na co jsem si ho kupovala. Abych vyjasnila situaci, jsem studentka SŠ, notebook využívám na multimédia a internet, občasné hraní The Sims, toť vše. Bohužel momentálně je notebook již potřetí v servisu a žádám vrácení peněz. Zvažovala jsem Macbook už v červenci, ale něco mě odradilo, avšak mi za pár dní přijde iPad, protože mě nadchlo, jak celý ten systém funguje, zpracování apod. a proto zvažuji i koupi Macbooku. Byla jsem se podívat na Air v Datartu a byla to doslova láska na první pohled to zpracování, trackpad, jak je lehký a tenký (moje mašina váží skoro 2,5 kg). Svou velikostí mi nijak nevadí, mám externí monitor. Avšak přemýšlím, zda si značně připlatit a jít do Pro verze? Ale zase na druhou stranu, říkám si, že by to byly vyhozené peníze (kterých moc nemám ) a opět bych (možná) potenciál nevyužila... Budget je cca do 25k avšak by mi nevadil nákup z druhé ruky. Co myslíte vy a jaké jsou Vaše zkušenosti? Děkuji a hezký večer

    Macbook Air vs Pro? #11312

    keď si chce človek na tom aj niečo zahrať tak PRO, Airko je pre mňa len office zariadenie na multimédia a robotu/štúdium atď

    Macbook Air vs Pro? #11313

    O kterým Airu se bavíme? Jestli 2018, tak klidně vem ten. Pokud ty starší modely, tak radši Pro s Retinou z druhé ruky.

    Macbook Air vs Pro? #11314

    Na SIMS asi bude stačit bohatě i AIR, ale za mne bych šel raději do slušně použitého MB PRO s retinou

    Macbook Air vs Pro? #11315

    Důležité (kromě peněz) je vědět, na jakou dobu si jej pořizuješ? MacBook vydrží i třeba 8 let a tak bych se nebál koupit nějaký model ještě v záruce.
    Doporučuji vřele 16GB RAM, alespoň 256GB SSD. Grafárna je celkem jedno.
    Takže písni finanční optimum a strop a můžeme zúžit výběr.

Odpověď na: Macbook Air vs Pro?

celý text

.