Zavřít reklamu
  • zpomalený macbook air #2973

    ahoj u starsiho mac booku air z 2012 mam takovy pocit, ze zacina malicko dychat z posledniho - mám v planu v lednu koupit novy macbook air, co ted vysel, tak me zajimaji i nazory na to, co s nim dale uz jsem tady procetl hodne informaci, ale porad jsem z toho nejak zmateny tak mam par dotazu pocitac jede na mojave na posledni aktualizaci 1) jaka je dobra FREE utilita na to, abych zjistil jak je na tom baterka? píše mi to, předejte baterii do opravy. ma smysl kupovat novou? v 99% pripadu pouzivam pocitac pripojeny k nabijecce 2) jaka je nezbytna a FREE utiliti na spravu procesu a podobnych veci? priznam se, ze jsem od doby prechodu na mac nic podobneho neresil a dosud jsem s tim nemel zadny problem 3) kdyz odinstaluju nejakou aplikaci, jeste to projet necim??? 4) nekde jsem cetl, ze je dobre vVZDY nechat aspon 20% volneho diskoveho prostoru... to delam malokdy, je to skutecne velky rozdil?? 5) nevim proc, ale ikdyz vse jede jak ma a pustim apple tv tak prenos neni linearni... je to spatnou nebo starou wifi, nebo je chyba na jake strane? jak to zjistim?

    zpomalený macbook air #11223

    1) Coconut Battery - https://www.coconut-flavour.com/coconutbattery/
    2) Není potřeba, jinak skvěle vyhovuje vestavěná - Monitor Aktivity
    3) Určitě ano, třeba AppCleaner nebo App Cleaner & Uninstaller (ale u té druhé je dobré vědět co chci/nechci mazat)
    4) Ano, je to poznat hlavně u aplikací které hodně zapisují na disk
    5) Netuším 😀

    zpomalený macbook air #11224

    aha super, dekuji 🙂
    jdu se na to mrknout....

    heheh a kdyz vubec nevim, co chci nebo nechci mazat je na to nejaky navod nekde?

    adbernau píše:
    1) Coconut Battery - https://www.coconut-flavour.com/coconutbattery/
    2) Není potřeba, jinak skvěle vyhovuje vestavěná - Monitor Aktivity
    3) Určitě ano, třeba AppCleaner nebo App Cleaner & Uninstaller (ale u té druhé je dobré vědět co chci/nechci mazat)
    4) Ano, je to poznat hlavně u aplikací které hodně zapisují na disk
    5) Netuším 😀

Odpověď na: zpomalený macbook air

celý text

.