Zavřít reklamu
  • MacBook Pro 13" Touch Bar #2575

    Dobrý den, kupoval jsem si na appletrhu MacBook Pro 13" Touch Bar 2017 (16gb ram,i7 3.5ghz,512 ssd) za 49.900Kč. Macbook vypadá jako nový, displej nepoškrábaný. Ale furt mam nějaké myšlenky, proč byl tak levný.. První problém je v baterce. Přes noc, kdy macbook jen zavřu, mi ubyde 10% baterky. Je to normální? Plná kapacita baterie je 4312mAh a cyklu 19. Takže baterka byla asi pravděpodobně měněná a asi s měnší kapacitou, je to tak ? Další myšlenká je, zda-li nebyl měněný displej na macu, jak to poznám? Příjde mi, že je nekvalitní kamera, ale neporovnával jsem, takže možná to tak má být .. Díky za každou radu.

    MacBook Pro 13" Touch Bar #10353

    Cez noc si Mac sám vyhľadáva aktualizácie, sťahuje emaily atď... čiže úbytok baterky je v pohode. Kamery sú nekvalitné na všetkých Macbookoch, na Pro sú ešte v pohode má 720p kameru, ale Macbook 12 má iba 480p, čo je na novodobý produkt za také peniaze výsmech 🙂

    MacBook Pro 13" Touch Bar #10354

    Pokud ho jen zaklapneš, tak normálně jede a stahuje aktualizace atd. Takže i mě občas ubyde několik procent. Webkamery opravdu nejsou maximálně kvalitní, ale svůj účel splní. Ta cena je dost dobrá, tak zkus to srovnat. Třeba si jen dobře nakoupil a urputně hledáš nedostatky 😀

Odpověď na: MacBook Pro 13" Touch Bar

celý text

.