Zavřít reklamu
  • Oplatí sa Air? #2491

    Zdravím, oplatí sa uprednostniť Air pred Pro Macbookom? Pracujem ako Linux Admin, čiže povedal by som že na takú tú "kancelársku" prácu by asi mal postačovať..? Žiadne editovanie fotiek (teda, pár úprav do dňa v GIMPE), strih videí ani nič podobného na tom neplánujem robiť (max. tak Pages a Numbers) + programy ktoré potrebujem k práci - nejedná sa o nič náročné, a dopredu som si už našiel aj alternatívy a po večeroch nejaký ten film, prípadne vybavenie mailov. V PC, ktoré používam na prácu teraz mám využitého asi 20GB disku, dosť veľa vecí sa rieši cloudom. Bude mi aj tá základná 128GB verzia dostačovať, či mám ísť skôr do niečoho väčšieho? Osobne mi to príde ako Overkill, ale nechám si poradiť. Porovnával som v iStores oba displeje, ten Pro má predsa len lepší, ako je na tom ale Air pri niekoľko hodinovom čumení do neho? Páči sa mi že ten Air je ľahký, tenký a myslím že ideálny na prenášanie, nakoľko také niečo potrebujem kvôli prezentáciám. Ocením aj samozrejme názory a podnety niekoho na podobnej prac. pozícií.

Odpověď na: Oplatí sa Air?

celý text

.