Zavřít reklamu
  • Nový Macbook Air rady a tipy ohledně používání #2433

    Ahoj všichni, jsem čerstvým majitelem nového Macbooku Air 2017 (ještě jsem ho zatím ani nezapnul). Chtěl jsem se zeptat na pár věcí ohledně jeho používání (pro přehlednost dotazy očísluji). 1. Mám v plánu mít Macbook napojený na externí monitor a využívat ho místo stolního PC, je dobré v tomto případě mít Maca neustále na nabíječce? K monitoru ho budu připojovat přes Apple Mini DisplayPort to DVI Adapter. Předpokládám, že neustále připojená ta Apple redukce, klávesnice spolu s myší a audio jack ničemu nevadí? Ovšem s tou baterkou nevím co je lepší. Také mě ještě napadlo, jestli bych neměl baterku nějak "naformátovat" aby vydržela co nejvíce? Na baterku chci ale pracovat úplně minimálně, maximálně ve škole. 2. Vyplatí se Maca vypínat, když ho nebudu používat nebo pouze zaklapnout (bude stát na stojanu vedle monitoru). V případě zaklapnutí mám ho nechávat také pořád na nabíječce? 3. V případě že budu Maca přenášet, mám ho před každým přenášením vypnout nebo ne? 4. Mám udělat po zapnutí udělat raději čistou instalaci macOS nebo jenom aktualizovat na nejnovější verzi? Jestli tady byly už některé dotazy zodpovězeny, tak se omlouvám, že se ptám znovu. Mám z Macu velkou radost, ale zároveň chci, ať mi vydrží co nejvíce a nechci hlavně baterce zbytečně ubližovat. Moc děkuji za veškeré rady a tipy kluci

    Nový Macbook Air rady a tipy ohledně používání #10057

    1.Pro baterku určitě není moc dobré, když bude neustále na nabíječce...
    naformátovat třeba není.. jinak nejlepší pro ní je nabít ji skoro úplně a pak ji hlavně nevybíjet úplně do mrtě ale třeba do 20%

    2.nemusí se vypínat

    3.nemusí se vypínat

    4.nic nepřeinstalovávat, jen aktualizovat

Odpověď na: Nový Macbook Air rady a tipy ohledně používání

celý text

.