Zavřít reklamu
  • MacBook nefunguje bez nabíječky #2287

    Zdravím, svůj Air 2014 jsem v neděli běžně nabil, poté odpojil a už nezapínal. Když jsem ho v pondělí ráno vytáhnul a chtěl zapnout, zjistil jsem, že se nenastartuje bez nabíječky, ale po jejím připojení ukazuje neustále 96 % jako v neděli po konci nabíjení. Když nabíječku odpojím, bez prodlevy se vypne a nereaguje. Aplikace Battery Health hlásí necelých 100 cyklů, dobrou kondici baterie a jediná anomálie je špatný stav OS. Když OS aktualizuju, stáhne se celých 5 GB, aktualizace se nainstaluje, Mac spustí, ale problém trvá a v App Storu můžu celou aktualizaci stahovat znovu.V horním panelu nabídek se zobrazuje stav baterie: Nutná výměna. více: liền kề athena fulland kim giang, iris garden, chung cư 17 phạm hùng Budu vděčný za jakoukoliv radu

    MacBook nefunguje bez nabíječky #39298

    běž nahoře vlevo do nabídky kde je jabko. zmáčkni alt a objeví se informace o systému, v záložce nabíjení je i info o baterii. pravděpodobně zjistíš, že kapacita je velmi nízká a potřebuješ novou. doporučuji ji vyměnit si sám, stojí asi 2000 a šroubovák 100,-

Odpověď na: MacBook nefunguje bez nabíječky

celý text

.