Zavřít reklamu
  • Macbook pro – problém s instalací OS #2286

    Ahoj. Vrátil se mi Macbook Pro 2010 z opravy základní desky po polití a dal jsem do něho nový prázdný HDD s tím, že nainstaluji systém z Bootovací flashky se systémem. více: iris garden trần hữu dực Problém je v tom, že instalace vždycky zamrzne v půlce.. (viz. fotka) Dělá to u všech možných distribucí. Zkoušel jsem i stahovat systém pomocí CMD+R. Napadlo mě tedy vyzkoušet dát do MB disk s nainstalovaným Hackintoshem a MB normálně fungoval. Na Mavericku akorát nešel zvuk a na High Sieře zvuk šel, ale byl problém s grafickými ovladači. To je ale dáno distribucí pro PC. Když jsem se pak snažil přes Mac Appstore nainstalovat aktualizace, tak po restartu vždycky zamrzl. více: athena fulland kim giang Zkoušel jsem resety PRAM, SMC.. Snad všechno co se dá dohledat na netu. Nesetkal se někdo s podobným problémem? Za pomoc zvu na pivo [img]http://macforum.cz/download/file.php?id=12209&t=1%5B/img] více: mua biệt thự 17 phạm hùng

    Macbook pro – problém s instalací OS #9701

    Opravte mne někdo pokud se mýlím, ale ty tam máš nainstalovaného Hackintoshe a divíš se že nejdou stahovat aktualizace? 😀

Odpověď na: Macbook pro – problém s instalací OS

celý text

.