Zavřít reklamu
  • Velmi pomalé stahování #2272

    Zdravím, chtěla bych se zeptat, jestli někdo nemáte podobný problém, případně – zda jste ho již úspěšně nevyřešili. MacBook Pro 2016, kupován v zimě. Od počátku mám problémy se stahováním. Mám předplacený internet v reálné rychlosti stahování okolo 2-3MB/s. S touto rychlostí internet funguje na stolním počítači, na iPhonu, na MacBooku Air 2013. Můj MacBook Pro má od počátku problémy, někdy stahuje rychlostí 2-3MB/s, častěji však celé dny stahuje maximální rychlostí 20-30kB/s – a to i z předplacených účtů. Předpokládala jsem, že je tedy problém s notebookem, provedla jsem reset PRAM i SMC, reinstalaci macOS, změnu DNS na veřejnou. V této době se rychlost opravila, opět jsem stahovala normální rychlostí. Po necelých dvou týdnech se však stav vrátil k rychlosti 20-30kB/s. Stahování vždy rychle začne, rychlost stahování však velmi rychle klesá. S rychlostí samotného internetu při prohlížení stránek problém nemám. Zásadní věcí je, že takto MacBook stahuje jen a pouze na domácí wifi, kdekoliv jinde nemá problém a drží se správné rychlosti. Přemýšlím, zda tyto problémy řešit s providerem, či s Applem. Provider mi řekne, že na jiných přístrojích internet bez problémů pracuje, takže je problém v notebooku, Apple mi řekne, že na jiných sítích MacBook problém nemá, takže se mám obrátit na konkrétního providera. A teď babo raď. 😳 Neřešil někdo podobný problém?

Odpověď na: Velmi pomalé stahování

celý text

.