Zavřít reklamu
  • MacBook nenabíja a vypina sa #2220

    Ahojte mam mensi problem s macbookom ide o macbook pro retina 13 palcový rocnik 2016 a problem je nasledovný nefunguje mi nabíjanie. problem nie je v nabijacke. proste vôbec nereaguje na nabijanie a aby toho nebolo malo ked sa chcem prihlasit: zadam heslo stlacim enter zacne sa nahravat a vypne sa... Nemozem sa dostat ani na plochu pretoze sa mi vypne vyskoci cierna obrazovka a ked ho zapnem oper odomna pyta heslo zadam ho a vypne sa.... je mi to divne pretoze bateria ma cca 43 percent preto nevidim dôvod aby ma pustil aspon dalej.... mal som priblizne pred mesiacom podobny problem ze pri 20 percentach baterky sa mi vypol a nezapol sa pokial som ho nenabil minule sa mi toto stalo uz pri 40 percentach baterky ze sa mi sam vypol a nevedel som ho zapnut az kym som ho nedal do nabijacky a zjavne je to to iste ale teraz uz sa neda ani nabit... nevieme mi poradit co s nim je? Je este v zaruke a velmi sa mi ho nehce davat do servisu lebo som ho kupoval na opacnej strane slovenska a nutne ho potrebujem kvoli robote - toto pisem z windowsu a som v koncoch

    MacBook nenabíja a vypina sa #9542

    Ještě bych zkusil recovery z internetu,kde se nainstaluje i firmware.

Odpověď na: MacBook nenabíja a vypina sa

celý text

.