Zavřít reklamu
  • Systém zabírá přes 100GB #2143

    Dobrý den, zhruba před měsícem jsem si pořídila Macbook Pro 2017, 256gb variantu. Nejspíš po aktualizaci na High Sierru jsem zjistila, že systém přesáhl běžných 40gb. V informacích o systému je napsáno volných 238gb (na samotném laptopu kromě programů nic nemám, na data používám externí disk) ale v systémovém profilu paradoxně je volných jen 58gb. Před chvílí se mi i stalo, že když jsem vymazala vše z iCloud drive a vysypala koš, tak se místo zabíráné (v informacích o systému modře označné) drivem přesunulo na systém a zbarvilo se do oranžova. Občas i když jenom smažu jednu fotku obrazovky tak se nejspíš systém přepočítá a uvolní se například 10gb. Time Machine mám nastavný na zálohování jen na externí disk, localsnapshots už jsem promazávala. Děkuji za pomoc, už si nevím rady.

    Systém zabírá přes 100GB #9408

    Tiež som mal tento problém, u mňa sa nainštalovali dve hry do systému, takže to aj vo Vašom prípade môže byť niečo obdobné. U mňa to veľmi dobre vyriešil program Omni Disk Sweeper, jednoducho sa dá preklikať kamkoľvek, je to freeware. Dúfam, že som pomohol.

    Systém zabírá přes 100GB #9409

    měl jsem ten samý problém,nic to nevyřešilo...musel jsem přeinstalovat systém,naštěstí to nezabere tolik času.

Odpověď na: Systém zabírá přes 100GB

celý text

.