Zavřít reklamu
  • iClaud a zaloha pracovních dat #2002

    Přeji krásný den, řeším problém se zálohání pracovních dat. Používám WD disky ale často mi odcházejí, zima/teplo, stále v autě a dokonce jeden co ležel rok v trezoru už ani nenajel. Uvažoval jsem nad Synology, ale nejsem si tím jistý, tedy prozatím ne, nebylo by lepší ukládat to na claud? uvažoval jsem o iCloud přímo od Apple ( když už teda to apple mám KLidně bych dokoupil velikost na 2T ale když se na to dívám, funguje to jako zrcadlové zálohování? jako že když to mám na ploše tak se to jen přezrcadlí na icloud? ( tzn něco jako dropbox? ) nebo tam ty data mužu někde nahrát a pouze když budu potřebovat si něco otevřu nebo přehraju zpět do počítače? Chtěl bych to používat jako "exeterní disk" a mít v macbook jen aktuální zakázky. iCloud používam ( Drive - pro Numbers, keynote atd... taky na zálohování ipadu i iphone ) ale nepřišel jsem na to jak tam nahrát jiné data. Nechci na tom trávit dny a hledat když je moudřejší se zeptat pokud by to u iCloudu nešlo umíte mi doporučit jiné internetové úložiště co by se tvařilo jako externí disk , tzn nejlépe složna na ploše a ta odkazuje někam pryč, das e přetahovat, kopirovat atd... kdysi jsem to viděl i vyzkoušel ale ani za nic si nedokážu vzpomenout co to bylo za společnost, platba mi nevadí, zdarma to být nemusí moc děkuji a všem přeji krásný konec roku

    iClaud a zaloha pracovních dat #9122

    Ahoj, vidim, ze ti jeste nikdo neodpovedel, tak ti reknu svuj nazor. Vzhledem k tomu, ze sva data (disk) uchovavas v trezoru, tak predpokladam, ze jsou velmi cenna, nevim na kolik jsou citliva na zverejneni. Pokud jsou to citliva data, hledal bych spise profesionalni sluzbu, nebo si poridil osobni NAS, treba Synology, ktere jsi zminil. Pokud veris Applu a chces jim data sverit, tak v telefonu i na Macu jde na iCloud Drive pristupovat, jako bys mel slozku se soubory. Daji se tam ukladat ruzne soubory, jako napr. zvuk, video, foto, excel, text, archivy, atd. Vyzkousej si to na Cloudu co mas ted a pokud budes spokojeny, rozsir na ty dve tera.

    iClaud a zaloha pracovních dat #9123

    Rozhodne si poříd vlastní cloud NAS. Já bych své firemní data nikdy nedal někam on-line nějaké firmě.

Odpověď na: iClaud a zaloha pracovních dat

celý text

.