Zavřít reklamu
  • Problem s MacBook Pro 15 mid 2012 #1673

    Zdravim, chcel by som sa spytat ci je tu niekto, alebo pozna niekoho v okoli Brna co sa venuje opravam MacBooku ? Problem je v tom ze davnejsie som mal cez HDMI pripojeny monitor a po nejakom case sa mi MacBook pri vypinani a zapinani zamrzol, takze jedine sa dal vypnut podrzanim power tlacidla. A taktiez pri uvodnej prihlasovacej obrazovke bola vidno porucha farieb, ako keby bola znizena hlbka farieb. Ak som upgradoval na High Sierra vsetko sa zhorsilo. System pri bootovani zamrze. Ak sa mu podari nabootovat do systemu po case mi zamrzne. Tak isto aj pri prehliadani stranok, alebo pri otvarani aplikacii, pripadne aplikacie nereaguju. Skusal som aj safe mode a v tom mi to po par minutach ako som spustil safari zamrzol tiez. Do recovery mode sa mi ani nepodarilo dostat, pretoze pri bootovani zamrzol. Taktiez som resetoval SMC, PRAM a nepomohlo to. Ked som spustil diagnosticky test tak mi neukazal ziadny problem v hardware. Hned do servisu by som ho nechcel odniest v pripade ze by to bola nejaka drobna chyba a dala by sa odstranit. Ak sa tu najde niekto co sa s takym niecim stretol, alebo vie ako to opravit budem rad. Dik

Odpověď na: Problem s MacBook Pro 15 mid 2012

celý text

.