Zavřít reklamu
  • Novy MacBook Pro sekani 4k videa #1144

    Dobry den mam novy MacBook Pro procesor 3,1 GHz, 16GB memory a video ve 4K formatu se me dost seka pri prehravani nejde ani format 2,7K format Myslel jsem si ze by to nel v pohode zvladnout ale ne Je neco spatne nebo je MCP proste slaby ?

    Novy MacBook Pro sekani 4k videa #7235

    Ja mam iMac 3,1 GHz a 8GB RAM a v pohode mi prehrava 4K videa akurat ked striham video tak pri nahlade nastrihaneho niekedy seka

    Novy MacBook Pro sekani 4k videa #7236

    Ahoj, môže to byť aj rýchlosťou pripojenia na 4K sa odporúča okolo 25Mbit/s. Keď som mal Dsl 10Mbit/s tak mi to sekalo tiež.

    Novy MacBook Pro sekani 4k videa #7237

    Ahoj. Záleží na více věcech, je to youtube? Mi třeba žere safari 3x méně procesoru než firefox byť dělají to samé, a to google chrom je prý ještě horší Nebo je to soubor? Může to být 4K ve formátu avi nebo mkv a jede běží mi to na macbooku air 2011 (2x 1,7 GHz, 4GB RAM, grafika necelých 400MB). Nebo to může být .mov jehož minuta má 100MB nebo .mov který je v nějakém pro-res (každý snímek se synchronizuje na novo nebo co) a minuta má více než 1000MB. Vypadá to fakt nejlíp, hlavně pokud se tam hýbe hodně malých věcí, ptačí nejna a tak. Ale 4K pro-res mi nepřehraje Air, ani 4K televize z flashky USB 3.0, ale dá to iMac 2013 (4x 2,9GHz, 24GB RAM, grafika 512MB). Podle mého názoru ale macbook pro musí tohle přehrát a několikrát najednou, má rychlejší paměť, ram a je optimalizovaný lépe než byl před 5 lety ne? Když to před rokem a půl uměl iPhone natočit tak to počítač přehrát musí dlouho předtím.
    Začněte přehrávat to video a koukněte na Monitor aktivity co má jakou spotřebu procesoru, jsem zvědavý.

Odpověď na: Novy MacBook Pro sekani 4k videa

celý text

.