Zavřít reklamu
  • Problém s Wi-Fi – MacBook Pro 2016 #1111

    Ahoj všem, Před 14 dni jsem si udělal radost a koupil si MacBook Pro 2016 bez TB. Koupil jsem si ještě redukci z usb-c ve stejné barvě jako macbook a šlape skvěle. Ale bohužel, hned druhý den mi vypadl, restartuji nebo vypnu a pak naskočí, říkám si že to je doufám problém jinde než v noťasu. Situace se ovšem opakuje a tak si vygoogluji tyto problémy a nejsem jedinej. Ale k věci, když se začne internet lagovat při hře a šáhnu na redukci nebo třeba povystrčím, tak internet najednou běží normálně. Drbnu do ní znova, internet začne lagovat, tak znovu povystrčím a je to zase najednou dobrý. Myslíte, že může být tento problém i v té redukci? Mám připojenou většinou jen myš a nabíječku. Na googlu jsem našel že problém s wifi je systémem a že by možná měla problém vyřešit nějaká aktualizace. Nesetkal jste se s tím někdo prosím?

    Problém s Wi-Fi – MacBook Pro 2016 #7175

    Ahoj,

    předpokládám, že je to redukcí. Mám stejný "problém" ...když připojím externí disk přes redukci přestane internet fungovat, když ale na tu redukci připojím flash disk tak to nedělá. Mám ještě jednu redukci z číny a na té vše funguje bez problému. Mám objednaný hyperdrive HUB tak uvidíme jak to bude běhat tam....ale v notasu bych problém neviděl

Odpověď na: Problém s Wi-Fi – MacBook Pro 2016

celý text

.