Zavřít reklamu
  • Trackpad #1090

    Poprosím o radu , v poslednej dobe nefunguje Tackpad, presnejšie funguje až na niekoľkokrát opakovaný stisk. Po prebudení je to katastrofa, po čase sa to zlepší, ale nieje to ono. Dávam si za vinu že som často hrával ten nezmyselný kartový solitér 🙄 , ten trackpad bol viac ako namáhaný. ( Solitér som medzičasom odinštaloval) Okrem toho mi už asi rok nefunguje podsvietenie klávesnice ale s tým som sa ako tak zmieril. Dôležitý je tackpad. Macbook Air 2011, OS Sierra Za každú radu budem vďačný

    Trackpad #7129

    Trackpad by fungovať mal, pokiaľ nebol až príliž namáhaný. Pokiaľ si nanho neustále ťukal, a pritom silno ani sa nečuduj. Všetko nevrdží večnosť, skús sa spýtať nejakého technika, či by sa ti nato nepozrel. Ale ja by som sa do toho už nepozeral, ešte by sa niečo pokazilo. 6 ročný notebook, to je už dosť. A keď si ho dosť často využíval vieš. Neviem, ale bude problém pod krytom notebooku, čiže ty s tým neurobíš podľa mňa nič.

    Trackpad #7130

    Ďakujem za odpoveď, áno 6 rokov ale ešte donedávna fungovalo všetko ako pri novom. Problém nastal prakticky zo dňa na deň. Nič to , prípadný servis asi nebude najlacnejší, ak by som to už raz dal otvoriť, jedným vrzom aj podsvietenie klávesnice by sa riešilo. Pravdepodobne pôjdem do nového . Monitor aktivity mi už hlási preťaženie pamäte, ale to s tým pravdepodobne nijak nesúvisí

Odpověď na: Trackpad

celý text

.