Zavřít reklamu
  • Macbook Pro 2011 #997

    Dobry den, chci se zeptat jestli jste nekdo nemel podobny problem. Pri vypnuti a nasledneho prihlaseni do pocitace zadam heslo pod svym uzivatelskym jmenem a kdyz se mi to nacita tak ta cerna cara co ma dojet az do konce tam nedojede a neprihlasi me to tudiz se nemohu dostat na plochu tzn. do pocitace normalniho k pouziti. Ani po opakovanem restartovani se nic nezmeni.Parkrat se stalo ze se to prihlasilo a byla viedt jen tapeta na pozadi ale neslo nic delat, zobrazilo se mi tam jen barevne kolecko tocici se dokola bez jakychkoliv slozek nebo mysi k pouziti. Vubec si s tim nevim rady, prosim o jakykoliv tip nebo odkaz jak to zase zprovoznit. Dekuju

    Macbook Pro 2011 #6941

    Mne sa stalo nieco podobne, ale len ostala prihlasovacia obrazovka a preblikavalo to. Mal som problem nejaky s diskom, najlepsie ak mas zalohu. Daj sa do toho bootovacieho menu a preinstaluj ho bud zo zalohy alebo nanovo. Pripadne raz som mal problem, v iStyle mi to diagnostikovali zadarmo a uz ptm vygooglis co treba.

    Macbook Pro 2011 #6942

    To může být hned několik věcí. 1) Pokud stále máte klasický HDD, tak mohl odejít disk. 2) Počítač může být infikovaný malwarem (Pokud máte nainstalovaný Adobe Flash, tak to může být pravděpodobné). 3) Mohl odejít kabel mezi diskem a základní deskou, ale to by se systém asi vůbec nenačítal, ale pokud by odešel částečně, tak je to možné. 4) Chyba někde na základní desce, která bude neopravitelná, ale to tato závada je už opravdu velmi málo pravděpodobná. doporučuji navštívit servis, kde vám řeknou co s tím, ale osobně to vidím na ten vadný disk.

    Macbook Pro 2011 #6943

    Mal som podobny problem na MBP 13 2010 nevedel som sa tiez prihlasit. Ani nanovo nainstalovat OS, ani na druhy hdd. Nakoniec to bol vadny flex kabel k hdd az v servise nato prisli.

    Macbook Pro 2011 #6944

    Dobrý den, V práci casto řeším tyto potiže, jedna se o nespecifikovanou chybu. Zkuste pri startu nabootovat do recovery [b:zzj1ml2k]cmd+r[/b:zzj1ml2k]. Tam vyberte diskovou utilitu a kliknete na tlacitko zachrana. Pocitac overi zda je disk a opravneni disku v poradku. Muze na vas vyskocit ze je vse v poradku, v tu chvili se jedna o softwarovou vadu. Pocitac se bude muset preinstalovat. Pokud bude mozne lze i zazalohovat. Nebo vyskoci hlaska "disk je pozkozen zazalohujte sva data a co nejdrive zformatujte a nainstalujte system znovu" Obavam se, ze sam doma si se zalohou neporadite. Vetsinou je zapotrebi druheho macbooku, aby se dala data zkopirovat na externi uloziste Pomoci tzv. Taget modu. Doporucim Vam navstivit jakoukoli APR Prodejnu, kde Vam se zalohou a instalaci pomohou.

Odpověď na: Macbook Pro 2011

celý text

.