Zavřít reklamu
  • Macbook se vypíná #888

    Zdravím dámy a pánové, mám tady dost divný problém. Jsme pyšným majitelem Macbooku Pro 2015 13". Ale poslední měsíc se začal dost podivně vypínat. Šlape jako hodinky o tom žádná, ale třeba jednou za týden se prostě vypne, tzn. zhasne obrazovka ztvrdne trackpad a je tuhej. Občas jde nastartovat power buttonem a zjistilem jsem divnou věc. Pohnul jsem displejem a on se zapnul. Což bylo asi měsíc zpět. Za tu dobu se mi to stalo tak 3x. Dnes jsem mac prenasel do mcdonaldu a otevřu ho a nenaskočil, nešel ani zapnout power buttonem, tak jsem začal hýbat s displejem, pak jsem s nim začal máchat rukama, zvedl ho před sebe a obrátil ho o 180 stupnu smerem k sobe a on naskocil, kdyz jsem ho vratil do puvodni polohy tak se vypl a pak uz to neudelal, od poledne jede zase jako hodinky, v servisu byl, závada se neprojevila. Už opravdu nevím, co s tím. Díky za všechny rady.

    Macbook se vypíná #6748

    Ve chvíli, kdy se ti to stane vezmi svůj iPhone a prostě to natoč, video přilož na flashku a nezapomeň si do protokolu nechat potvrdit její převzetí.

Odpověď na: Macbook se vypíná

celý text

.