Zavřít reklamu
  • ,,Použiť ako samostatný displej” #2418

    Ahoj, vedel by mi prosím niekto vysvetliť, ako funguje iMac pripojený prostredníctvom HDMI k tv? Bez zrkadlenia, s použitím samostatného displeja - mne to akosi nefunguje, alebo tomu nechápem správne. Pozerám napr. film vo VLC a chcela by som dosiahnuť, aby sa plocha iMac-u zobrazovala len na TV, teda aby sa displej Mac-u uspal. Teraz to riešim tak, že v nastaveniach displeja v PC presuniem sivú lištu z jedného modrého okienka do druhého, teda do obrazovky TV a v iMacu znížim jas na minimum a nastavím čierne pozadie, síce to pomôže, no obrazovka PC je v podstate stále zapnutá. Mám aj Apple TV, no pri prehrávaní cez AirPlay mi obraz ,,seká”. Kedysi dávno som mala klasické PC a automatické vypnutie displeja pri prepojení s TV bola asi jediná pozitívna vec na celom ,,okienkovom” operačnom systéme... Ďakujem krásne za každú radu! (iMac 27-inch, Late 2013, 3,4 GHz Intel Core i5, 8 GB 1600 MHz DDR3, NVIDIA GeForce GTX 775M 2048 MB)

    ,,Použiť ako samostatný displej” #10026

    Tak hladala som všade a skúšala asi všetko, no bezúspešne.. Predpokladám, že to nieje možné takto cez kábel. Každopádne, čo som gúglila, tak niesom sama zúfalec 🙂 Tak snáď s tým niekedy, niečo spravia a dočkáme sa v nejakom update..

Odpověď na: ,,Použiť ako samostatný displej”

celý text

.