Zavřít reklamu
  • Chci si koupit Mac #1788

    Chci si koupit Mac iMac s Retina 5K displejem. Přidat do oblíbených 3,4GHz čtyřjádrový Intel Core i5 sedmé generace, Turbo Boost až 3,8 GHz 8 GB 2400MHz paměti DDR4 1TB Fusion Drive Radeon Pro 570 se 4 GB videopaměti Magic Mouse 2 Magic Keyboard – česká Je na koupení dobrý čas? Nechystá Apple nějaký upgrade? Nějaké rady? Děkuji

    Chci si koupit Mac #8661

    Ahoj, já koupil před pár dny Macbook Pro s i7 8GB ram 2 grafické karty tam jsou nějáké, 500GB SSD, a jede uplně krásně a je to konec roku 2012, takže u iMacu 5K bych v žádném případě neměl strach že by tě měl sklamat, pokud budeš používat na naročnejší práci sežeň si akorát 16GB ramky at máš 100% jistotu že chceš hladký průběh všeho a poletí to jak má 🙂 duležité je taky ale SSD.

    Chci si koupit Mac #8662

    Určite by som momentálne počkal s kúpou a počkal na refresh CPU, nové Intel procesory 8. generácie su výkonom ovela vpredu. Možno na jar 2018.

    Chci si koupit Mac #8663

    Ahoj, přecházel jsem z Macbooku na iMac 4k asi tři měsíce zpět, mám jej s Fusion Drive, i tak musím říct, že rozdíl v rychlosti mezi MacBookem a iMacem mi přijde dost velký a pro práci mi není tak pohodlný (z hlediska rychlosti), nicméně iMac 5kmby měl mít Fusion drive lepší, resp. Mělo by tam být větší SSD úložiště a třeba vše bude ok a v chodu to nepoznas, tedy za předpokladu, kdyby si přecházel že stroje, který disponovat čistě SSD. Ještě bych doporučil místo Magic Mouse pořídit Magic Trackpadu, práce s lidmi ním mi přijde o dost jednodušší a lepší vzhledem k podpoře více gest.
    Koupit či nekoupit teď, záleží na co jej budeš používat - aktuální modely jsou z června tohoto roku, pokud ti bude stačit výkon, který momentálně iMac nabízí, tak bych jej koupil už teď, osobně si myslím že už aktuální výkon je velmi fajn. 🙂

Odpověď na: Chci si koupit Mac

celý text

.