Zavřít reklamu
  • Nastavenie foto knižnice #1709

    Ahoj, mac mám len pár dni. Nepozdáva sa mi nastavenie mojej fotoknižnice. Podľa zaplnenia pamäte mám pocit že fotky sú uložné vo fotoknižnici a v dokumentoch v zložke obrázky. Aj keď si spočítam môj úložný priestor tak to vychádza ako by fotky zaberali pamäť dva krát. Prosím vedeli by ste mi poradiť ako nastaviť knižnicu správne?

    Nastavenie foto knižnice #8461

    Roderik píše:
    Ahoj,
    mac mám len pár dni. Nepozdáva sa mi nastavenie mojej fotoknižnice. Podľa zaplnenia pamäte mám pocit že fotky sú uložné vo fotoknižnici a v dokumentoch v zložke obrázky.
    Aj keď si spočítam môj úložný priestor tak to vychádza ako by fotky zaberali pamäť dva krát. Prosím vedeli by ste mi poradiť ako nastaviť knižnicu správne?

    Zdravím, tak to není. Fotografie jsou na Macu uloženy skutečně jen jednou, a to v Knihovně fotografií, která se nachází ve složce Obrázky. V té utilitě, kterou jste zachytil na screenshot, jsou jen jakési sekce, které sdružují určitý typ souborů, aby měl uživatel větší přehled. V tom prohlížeči ale vidíte, že knihovna je jen ve složce Obrázky.

Odpověď na: Nastavenie foto knižnice

celý text

.