Zavřít reklamu
  • iMac 4k/5k vs MacBook 2017 Pro #1511

    Ahojte, chcem sa opýtať na váš názor čo si mam z týchto 3 veci vybrať. Na výber je iMac 4k/5k alebo MacBook Pro 13". V poslednej dobe som začal uvažovať nad 27" 5k ale bojím sa že to bude moc veľké. Síce väčšie mi príde výhoda ale či to nebude aj zbytočné. Špecifikácie sú pre mňa tiež potrebné keďže robím občas grafické úkony na PS alebo iné grafické programy. Poprípade nejake nenaročné hry Dirt a podobne keď si potrebujem zablbnúť. Tak sa chcem spýťať na váš názor čo si kúpiť. Chcem aby ste prosím napísali ktoré a prečo. Poprípade aj výhody nevýhody porovnannie. Za každú radu budem vďačný hlavne za ľudí ktorý jeden z týchto strojov vlastnia. PS. pokiaľ som dal tému do zlej kategorie ospravedlnujem sa ale nevedel som kam zaradiť. Ďakujem za vaše odpovede

    iMac 4k/5k vs MacBook 2017 Pro #8049

    První bych si ujasnil, zda-li chci NB, nebo stolní PC.

    Jak často potřebuješ počítac na cestách?

    "Kolik" výkonu potřebuješ? (respektive, jaké programy používáš, na jaké úrovni). Píšeš, že občas grafiku. Zkus to upřesnit.

    iMac 4k/5k vs MacBook 2017 Pro #8050

    No mne to je skoro v podstate jedno či je to stolný alebo prenosný. Na cestách často niesom a keď áno tak mam macbook air. Nad NB uvažujem preto lebo raz začas je mbAir pozadu s výkonom ale nič čo by bolo problémové. Do ciest sa počíta jedine škola (nenaročné programy) alebo dovolenka (1-2 krát do roka).

    Výkon dakedy potrebujem veľký. Upravujem návrhi stránok na Photoshope. Občas render 3D grafiky (niekedy zvládne aj MBAIR ale niekedy aj čakam celý deň na dokončenie). A potom programovanie ale to je uplne nenaročné kedže robím len webstránky ale občas niečo výkonejšie ako canvas prezerám a chcem začať tvoriť tak to občas chce väčší výkon. Pozeral som výkon mbPRO je to celkom vysoké ale či to dakedy bude postačujúce tak to neviem lebo odrádza ma dalšia investícia (monitor+USBhub). Takže aj ked si zoberiem NonTouchBar model tak ajtak to vyjde drahšie a ked už tak tak by som bral s touchbarom pretože pre mna je to ulahčenie roboty kebyže ho mam v škole a iné programy.

Odpověď na: iMac 4k/5k vs MacBook 2017 Pro

celý text

.