Zavřít reklamu
  • Mail a problemy pri odzalohovani #3788

    Ahojte, 1. v Mail som mal vytvorene pravidla a zlomky do kterých mi na zaklade pravidel přesouvalo maily. Vytvořené zlomky mi označilo ano uložené na Mapu. Mailovych schránek mam cca 10. Nakolko bola Catalina v poradi asi 3 ti OS co som instaloval cez seba a mac mi uz robil nejake tie blbosti rozhodol som sa spravit cistu instalaciu. Cely den som si robil zalohy a snazil sa docitat an webe Akt zalohovat halte mail. Docital som sa, ze trema v kniznici zalohovat zlozku Mail ako aj z kniznice Mail/Preferences/com.apple.mail.plist a teda po instalacii novello OS spustit mail a nasledne ho zavriet a tieto 2 zlozky prepisat co sa tak aj stalo a navyse som este dal exportvat schrank albe teda zlozky store som si vytvoril. Po spusteni Mailu som tam vsak mal pravdepodobne z iCloud’u vsetkych 10 mailovych schranok a trebalo ich len aktivovat co som sa potesil ze nemusim po jednom vsetky davat nanovo nastavenia. Bohuzial zlozky som ale nemal. Skusal som teda cez subor importovat mbox ktory som vyexportoval ale hodilo mi na každý jeden hlasku „Nenašli sa planté súbory aplikácie mbox“ Nefungovala mi ani jedna. Skusal som najst mbox aj v celej odzalohovanej zlozke Mail ale ta ista Alaska. Takisto mi nefunguju html podpisy ktore som pracne sa snazil nastavit. Celkom som teda strateny nakolko tam mam dolezite maily. Viete mi proemi poradit ano to opravit připadne ano aspon z tade vytiahnem tie maily a zlozky si porobím nanovo. Dakujem. 2. Mam aj TC ale bohuzial vobec netusim akym sposobom by som cez nu vedel dane maily obnovit. 3. Existuje spôsob ako vytvorit zlozky do ktorych by ukladalo mail podla pravidiel ale aby neboli v mojom Macu? Totizto pokial mam otvoreny book na firme a pride mi mail ktory ma pravidlo presunie ho automaticky do tejto zlozky a na telefone ked som v terene tento mail nevidim. Ak je Air zatvoreny mail mi pride a hned po otvoreni Airu sa to presunie do tejto zlozky a v iPhone to zas nemam. Mam rad poriadok v mailoch a teda mat ich nahadzane vsetky najedno v inbox mi nevyhovuje. Maily su rozne od gmail cez firemne a neviem ci sa tam daju take zlozky vytvarat ktore by neboli uložené v Macu. 4. Kde mohla nastat chyba, ze mi to neskontrovalo tak ako sa pisalo na webe? Teda v mail zlozke su povytvarane na kazdu schranku asi zvlast zlozka ktora ma nevime preco blby nazov ano macadresa a samozrejme tie moje odzalohovane mali ine nazvy tak sa mohlo stat ze potrebne neprepisalo ale vobec neviem ako by som zistil ktora zlozka patri pod ktoru mailovu schranku kedze miesto nazov su tam tie nazvy macadresy Dakujem za pomoc a ak nahodou budu pisane preklep tak to preto ze mam zapnute automatische opravovanei text kedze este v macu nic nemam a pisem rychlo tuto pomoc o radu kym nenainstalujem vsetko a potom sa dozviem vyresetuj to nanovo

Odpověď na: Mail a problemy pri odzalohovani

celý text

.